Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szórakozóhelyen tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen tényleg nem lehet bepasizni?

Figyelt kérdés

Miért általános az a nézet, miszerint buliban nincsenek normális fiúk? Jó, persze tudom, hogy a többség nem kapcsolatkeresés miatt megy, de nem létezik, hogy a magányos farkasok nem járnak szórakozni...

Szeretnék valami bíztatást, mert más lehetőségem nagyon nincs. Jó lenne már valakit bevonzzani :)


2011. febr. 5. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen is lehet pasizni.Minden hozzáállás kérdése.
2011. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h csak a jóképű srácokat veszed észre, azoknak pedig általában van bnőjük.
2011. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Lehet pasizni szórakozóhelyen is. Ha csak 1 éjszakára kell a pasi...
2011. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
komoly kapcsolatot nem lehet keresni ott.
2011. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

de, lehet.


en pl zenet hallgatni jarok, de mivel nem vagyok ramenos, ezert ha jonne egy lany, nem utasitanam vissza. amugy is szuz vagyok, szval nem csal bäszni kene. :)

2011. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De miért nem? Ezt nem értem. Én például nem egyéjszakás kaland miatt mennék. Tényleg ismerkedni szeretnék.

Lehet csak én vagyok hülye.

2011. febr. 5. 16:00
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért ne lehetne? A legjobb barátnőmmel mentünk el kamaszfejjel bulizni, pasizási szándék nélkül, akkor megismerkedtünk pár sráccal, az egyik srác és a barátnőm azóta is együtt vannak, lassan lagzi :)

Tele vannak a szórakozóhelyek magányos pasikkal, szóval nyugodtan,figyeld meg,hogy lesz jelentkező:)

2011. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
vannak csak ki kell nyitni a szádat és ennyi.
2011. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de én is úgy látom, hogy barátnőt nagyon nehéz diszkóban találni. Van rá példa, de az szerintem csak erősíti a szabályt. :)

Csajozni lehet, de ez nem ugyanaz. :)

Eleve nem lehet beszélgetni, tehát kizárólag a külső alapján döntesz,(én legalábbis nem sokat értek a lányok szavaiból, ha megszólítom őket egy ilyen helyen) ha nem lehet beszélgetni a hangos zene miatt, akkor tánc, simi, smár stb...ezek mennek. Viszont olyan lánnyal meg nem járnék, akiket egy buliban ismeretlenül le tudok kapni stb. mert ha én megtudom csókolni, ha nekem hagyta, akkor bárki másnak is hagyta volna. Persze ő is gondolhatja ezt rólam. Ez kétirányú dolog. Szórakozásnak jó. Ha barátnőt akarok, ahhoz nem elég a külső, annál többet viszont egy ilyen helyen nem nagyon lehet megtudni a másikról.

Nekem ez a tapasztalatom, véleményem.

2011. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Buliban szexpartnert lehet felszedni. Ha több is lesz belőle az csak a szerencsén múlik nem rajtad.
2011. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!