Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet egy szórakozóhely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szórakozóhelyen bepasizni?

Figyelt kérdés
De most komolyan. Normális válaszokat kérnék! Ja és nem egyéjszakás kalandra gondolok! Köszi! 19/L
2009. okt. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem egy éjszakás kaland akkor sehogy.
2009. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Partidroggal xD
2009. okt. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszolónál a pont.
2009. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem kalandot keresel, akkor semmiképp se a táncparketten akarj ismerkedni. Szóval sétálgass, szerintem jobb ha egyedül (nem kell megijedni, nem rabolnak el:)) és keresd a szemkontaktust a másikkal. Merj a szemébe nézni. Ha ez meg van, de nem köszön rád, de látod hogy mosolyog, kicsit sétálj tovább, de nézz vissza, ha tovább figyel állj meg egy kicsit, de úgy hogy egymást nézitek. Ez után nagy valószínűséggel odamegy hozzád, ha nem akkor valami nem stimmel azzal a gyerekkel és menj tovább:) Nálam ez 10 esetből 8szor biztos bejött, de mi ezt a barátnőimmel már versenyként éljük meg, úgyhogy menni fog:) és magabiztosság!
2009. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmélyedsz valamiylen tudományos témában a könyvtárban, tutti hogy néhány alkalom után belebotlasz egy két zsenibe akit pont ugyanaz fog érdekelni amin te dolgozol!!
2009. okt. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy szaunában is kiválóan lehet ismerkedni


Vagy fittnessteremben :)

2009. okt. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Én szoktam szórakozóhelyekre lejárni csajozni, és nem feltétlen egyéjszakás kalandért. Persze ez azt jelenti, hogy alapból egyéjszakás a kaland, és abból fejlődhet valami további, de ahhoz is kettő kell!

Ha nem vagy nagyon fullos, akkor nem lesz könnyű dolgod, hacsak nem a "vakok közt a félszemű a király" esete áll fenn. Egy éjjel 10-15 csajjal biztos megismerkedem, és egy este van 5-6 csaj aki folyamatosan próbálkozik, jóval több aki hamarabb feladja. Két lehetőséged van: vagy lősz magadnak egy olyan pasit akinek bejössz, és nem fél felszedni, vagy egyszerűen megvársz engem, és ha tetszel meg van oldva a gondod :)

2009. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!