Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a cseszegetésre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a cseszegetésre vagyok kíváncsi. Elmondod ERRŐL a véleményed?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Többen mondják, hogy koromhoz képest érett vagyok. Nem érzem magam csúnyának, súlyproblémáim sincsenek, testileg se vagyok koromhoz képest éretlen. Családi hátterem remek. Nem lenne okom panaszra, de engem zavar: a fiúk...keresztül néznek rajtam. Jó barátok vagyunk, de ennyi. a Nálam sokkal csúnyábbakat nézik ki maguknak. Mi lehet a baj? nem vagyok elég magabiztos? vagy túl elérhetetlen vagyok? Az idősebbek 17-18 jobban megnéznek maguknak, de én meg még kicsinek érzem magam egy aktív szexuális élettel rendelkező fiúval összejönni. nem mintha bajom lenne a szexel, jó dolog lehet, ha valakit szeretsz és ő is téged.
2011. febr. 5. 14:32
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Hagyd a francba, ha 30 évesen se lesz senkid, akk aggódj.
2011. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
62%
Másrészt meg a fiúk később is érnek.
2011. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Egy idő után majd összejössz valakivel. Én 14 évesen még barbiztam. Meg homokoztam. Meg gyöngyöt fűztem.


27/F

2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert a csajok előbb érnek. És azért a 17 évesek között is van normálisabb, aki nem él aktív szexuális életet. ;)
2011. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hmm :D érett vagy ütöd a szintet és van zs is ?:D hmm : azért mert 14 éves korba az utolsó még nem téma :D az első meg kb lehetetlen a 2. meg néző pont kérdése :D

am ja az se árt ha van önbizalom + hiába vagy jó csaj hogyha 1 pasi a 2 méteres közeledbe megy akkor hozzá vágsz 1 lakatot :D ugye lexy ?:D


19F

2011. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Talán mert a csajok előbb érnek. És azért a 17 évesek között is van normálisabb, aki nem él aktív szexuális életet. ;)



előbb érnek :D és ezt te hol hallottad ?:D nem tudom :) én azt vettem észre hogy hiába marhulok attól még jobban kezelek 1 komolyabb helyzetet mint a csajok :) + azt hogy a csajok logikus gondolkodásba eléggé hiányt szenvednek legalábbis a többség :) jó tudom a pasik többsége meg csak kefél és nem érez semmit :D ez van ezért kell válogatni


19F

2011. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, érdekes, hogy minden tini érettebbnek tartja magát a koránál, másrészt, 14 évesen még rohadtul ráérsz pasizni, harmadrészt, honnan veszed hogy minden 17-18 éves srác aktív szexuális életet él?
2011. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ucsó igazad van :D nem az az érett aki annak tartja magát hanem akit más tart annak :D és kik mondják am neked ? 13 évesek ?:D na m1 .. egs

am nem feltétlen gáz az ha 14 évesen pasizik de ne abból induljon már ki hogy jaj a többiek ha bele esel vkibe akkor hajrá de csak azért mert a többi ribancot már a tesi tanár is meg dugta...

19F

2011. febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

lehet hogy félnek, lehet hogy nem vagy érdekes ember, vagy valami más hibád van. aki "csúnyább" (vagy kevésbé mű?) az lehet belül érdekes, szórakoztató, jólelkű ember.

attól hogy valaki megnéz magának, nem biztos, hogy szeretni is fog. sőt, a tapasztalatlanabbak nem igazán szeretik/merik kimutatni, egy olyan srác, aki "tudja mitől döglik a légy", kockázat nélkül próbálkozik mindenkinél.

másrészt a szerelem nem jön könnyen, nagyon ritka, és nem olyan mint a filmekben. nagyon törékeny is, ezért hamar vége lehet.

szóval ne a külsővel meg a korral foglalkozz, nem az teszi igazán az embert.


sajnos az első nagy eséllyel igazat mond. :)


14:34

ez csak egy közhely, a lányok érzelmileg aktívabbak, a férfiak meg szellemileg. általában, nincs olyan hogy "érettebb", mert akkor az éretlen fiú nem tudna annyi naív lányt becsapni.

de egy másik ellenpélda: a fiúk nagy része 14 évesen már vágyik a szexre, és ha nem is tapasztalta meg, de legalább ismeri a saját testét. a lányok nagy része ebben "visszamaradott", ezért van sokszor, hogy vannak akiknek fogalmuk sincs arról, hogyan lehet az orgazmus elérni.

másik példa: a fiúk szociálisan is másak, kevésbé közösségi lények, ezért függnek kevésbé mások véleményétől, ellenben az "érett" lányok mindig a külsejükkel akarnak megfelelni másoknak, stb...


14:35

a fenti rád is vonatkozik. vannak fiúk közt is, akik aktív szexuális életet élnek 14 évesen (vagy mégkorábban)

2011. febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:58


mit értesz értelmileg aktívabb alatt ?:) azt hogy minden szron ki akad :D főleg még így 14 környékén :D és akkor röpködnek a lakatok a 2 kilós haj fonatok miegymás :D [ugye lexy] :D mit ne mondjak ilyenkor örültem hogy jobban látok mint te XD na meg hogy megnéztem a mátrixot :D


19F

2011. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!