Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit gondoljak? Én kívánom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak? Én kívánom őt (nem szerelem, hanem vágy).

Figyelt kérdés
Egy srác... Osztálytársak vagyunk, és tényleg nagyon szeretünk együtt lenni... Egész nyáron találkozgattunk, mint barátok, de soha nem történt ennél több. Ősszel ugye suliban együtt voltunk nap, mint nap, de szombaton és vasárnap is minden egyes alkalommal beszéltünk. A reggel az ő sms-eivel kezdődött és esti beszélgetésekkel ért véget, mégsem jutottunk soha tovább. Úgy éreztem, hogy egymásra vagyunk hangolódva, de lehet hogy tévedtem. Most volt egy elég laza kapcsolata, ami (ha kapcsolatnak nevezhető), úgy egy hónapig tartott. Be is ismerjük, hogy imádunk egymás társaságában lenni, de legfőképp veszekedni (mindkettőnk úgy gondolja, hogy az ember akkor a legőszintébb)... A sok közös dologtól csak még jobban összecsiszolódunk... Nem tudom mit kéne tennem... Még milyen célzás kéne neki... Vagy hogy egyáltalán ő mit gondol erről... Naivnak hangzik, de reménykedem benne, hogy legalább annyira kellek neki, mint nekem ő... :S Segítsééég... Válaszokat várok...
2011. febr. 3. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugjatok.
2011. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is megszeretett már ennyi idő után Bár ezt innen nehéz megmondani, hogy milyen a viszonyotok, de szerintem szervezz valami programot kettesbe :)
2011. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted, hogy le akarsz vele feküdni, keress mást. Ennyi idő alatt simán beléd szerethetett, vagy testvérének tekinthet. Egyik esetben se szerencsés ha csak szex miatt bepróbálkozol.
2011. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!