Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette, beijedt?

Figyelt kérdés
Több mint fél év egy férfival, akinek még nem volt komoly kapcsolata. A lelke mélyén talán még nem is kész erre. Az elején nagyon odavolt értem, sok mindent felfedett előttem, megtudtam, nem enged közel magához szinte senkit. Nekem mégis sikerült valamennyire közel kerülni hozzá. Aztan az elmúlt két hónapban furan kezdett el viselkedni, azt mondta az érzési elszürkültek, de én ezt nem hiszem el. Szerintem megijedt, hogy van valaki, aki meg tudná bántani őt, tudatalatt... és én ebben biztos vagyok. Ismerem már őt annyira. Azt mondta a kapcsolatunk nem mukodik, már nem szeret, meghogy ő többre nem képes. 21 éves és sokszor hoz gyors döntéseket, bár azt mondja ezt 100x atgondolta, példaul most engem elhagyott, le akarja vágatni a hosszú haját és raadasul még a cigit is abba akarja hagyni. Szerintetek hagyjak neki időt, vagy felejtsem el?
2011. febr. 3. 14:01
 1/2 deesx válasza:
Szerintem beszélj vele még 1x,és mondd el neki mit érzel,de ha nem változik a véleménye,felejtsd el.
2011. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos ha makacs, és bebeszéli magának, hogy így jobb.. akkor attól félek nincs mit tenni. Én elég hasonló helyzetbe voltam nem rég, próbálok épp túllépni.. Engedd el, aztán ha együtt kell lennetek megtalálja a módját a dolog. Ha pedig nem, jobb is ha kevesebb időd ment el rá. :/
2013. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!