Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől olyan magabiztosak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől olyan magabiztosak az emberek?

Figyelt kérdés
Nem értem mi a titka azoknak akik hangosan mernek beszélni mindenkivel közvetlenek mindig megmondják a véleményüket hogy csinálják?
2011. febr. 2. 16:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

úgy h. leszarom ki mit gondol , mit kell törődni más véleményével?!?! Magadnak élsz és azt csinálsz amit akarsz!

nem fogok azon gondolkozni h. kit mit fog rólam gondolni, valami eszembe jut megteszem, kimondom... ha mindent csak magadban tartasz akkor soha nem fog történni semmi körülötted. Én meg pont az önbizalomhiányos embereket nem értem, miért kell félni másoktól?! csinálj amit akarsz!

18F

2011. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

fel vannak oldódva, nincsenek zavarban

pl én simán dumálok nevetek, kiállok magamért olyan haveri körben, akikkel jól elvagyok

viszont a párom haverjai nagyívben kerülnek - ott totál bizonytalan vagyok és zavarban és csendben...

hát így.

2011. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
oks kezdem érteni... szóval szarjam le amit mondtatok!
2011. febr. 2. 16:13
 14/21 Rendesfiú/19 ***** válasza:
:DDD ez tetszett:D
2011. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

:D Ez tényleg aranyos volt! :D


18/l

2011. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, mármint nem ordítozós, de ha véleményem vagy ellenvetésem van, azt nem tartom magamban, hanem kulturáltan közlöm. És kiállok magamért és másokért szükség esetén.

Tisztában vagyok a jó és a rossz tulajdonságaimmal, és nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam. Akiknek szimpatikus vagyok így, azokkal sokkal közvetlenebb kapcsolatba tudok kerülni, akiknek pedig nem, azokat elintézem egy legyintéssel, hogy nem lehetünk egyformák. Nem várom el, hogy mindenki szeressen, nem akarok mindenkinek megfelelni.

Ettől függetlenül nincsenek ellenségeim. Az hogy valaki magabiztos, nem azt jelenti, hogy emellett tapló is..

Én merem állítani, sokkal kevésbé stresszes így az életem, mint annak, aki magában tartja a gondolatait.

2011. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"Úgy hogy beleszarnak mindenbe és nem paráznak rá állandóan a hangyaf@sznyi dolgokra javaslom tedd te is ezt egyből másképp látod majd az életet :D" - ez, akármennyire is komolytalannak tűnhet ,a leghasznosabb válasz, amit csak kaphatsz erre a kérdésre.
2011. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én ilyen kaliber vagyok, nem érdekel a másik véleménye, mert idegenére nem adok, aki ismer arra figyelek. Ez nem feltétlenül bátorság kérdése, hanem felfogásé.
2011. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a "nem érdekel mások véleménye" elv mutat egyfajta "fafejűséget" zárkózott jellem, köti az ebet a karóhoz, ez nem szimpatikus jellem.....
2011. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

17:06 A "mindenkinek meg akarok felelni, ezért nem mondok semmit, mert még a valakinek nem tetszik" pedig gyenge, manipulálható, önbizalomhányos jellem, akinek nincs igazi egyénisége: hiszen neki minden mindegy, minden megfelel, nincs véleménye, vagy nem meri kifejteni, ezért az életet egy sarokban fogja végig siránkozni, mert miért ilyen a munkája, miért ilyen a felesége, családja, miért nincsenek igazi barátai.

Én bármilyen "önfejű" emberrel szívesen elbeszélgetek, mert legalább más felfogását is megismerem. De akinek nincs véleménye, azzal miről beszéljek?

2011. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!