Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől olyan magabiztosak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől olyan magabiztosak az emberek?

Figyelt kérdés
Nem értem mi a titka azoknak akik hangosan mernek beszélni mindenkivel közvetlenek mindig megmondják a véleményüket hogy csinálják?
2011. febr. 2. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez számomra is örök rejtély..
2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A négerek pl.
2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Úgy, hogy nem érdekli őket más emberek véleménye. Ennyi az egész.
2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hisznek magukban.
2011. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mitől kéne félnünk? Ha már van véleményed, akkor merd kinyilvánítani. Én is azt teszem, felvállalom, amit már kigondoltam. Az egész más tészta, ha valakinek nincs véleménye, mert az nem besz@ri, hanem nincs is mit a nyilvánosságra hoznia.
2011. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Úgy hogy kinyitom a számat. :)

Na, de tényleg, mindenkinek van véleménye, és ezt el lehet mondani. Lehet hogy én azért vagyok közvetlen, mert szabad szellemben neveltek, és valahogy természetes hogyha valami problémám van, vagy véleményem, akkor azt elmondom, persze nem minden áron. Van mikor jobb hallgatni. Húzd ki magad, legyél kedves és közvetlenebb az emberekkel, és cserébe is ezt fogod majd kapni. :)


18/l

2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Jobb dolgok is van, mint mások véleményével foglalkozni, vagy szeretik a otrányt, vagy kicsit butácskák :)
2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Így van, lesz@rják, hogy más mit gondol...nem törnek össze ha nemet kapnak válaszul, vagy ha elutasítják őket, felvesznek egy fapofát és minden megy tovább..és ezek az emberek valószínűleg, olyan helyen dolgoznak, ahol naponta nagyon sok emberrel kell kommunikálniuk , és minden nap új embereket ismernek meg a munkájuk által...
2011. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
akik magabiztosak azok valójában nem is azok:D nagy a szájuk mindent mindig jobban tudnak,de csak mert úgy érzik ők a lúzerek és ezt az érzést csak a magabiztosság tünteti el.A többiek pedig azért mert tudják mire képesek és nem érdekli a többiek véleménye,mert mi van ha leszólnak? semmi:D:D ők nyafognak még egy kicsit a hátad mögött, de attól még vígan éled tovább az életed:P
2011. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Úgy hogy beleszarnak mindenbe és nem paráznak rá állandóan a hangyaf@sznyi dolgokra javaslom tedd te is ezt egyből másképp látod majd az életet :D
2011. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!