Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van, ha nincs önbizalom?

Figyelt kérdés
Kb három hónapja mondta suliban egy lány, hogy szeret meg minden, de én erre nem igazán voltam felkészülve, és nem reagáltam semmit, de tetszett a lány, de még most sincs elég önbizalmam odamenni hozzá. :(
2011. febr. 2. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy.
2011. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fülünyúl ***** válasza:

Ennyire lúzer ne legyél, menj oda hozzá.

Tudod a nők nem esznek férfit, amikor a női mosdóból füstöt látsz szivárogni, ott sem embert égetnek, csak dohányoznak.

2011. febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fatökű impotens hülye gyerek XD ezé nem kell 13 évesen pasinak képzelni magad :)


19F

2011. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azta... pedig 100% hogy tetszel neki, még az sincs, hogy "mi van, ha nem?" tehát, az komoly.
2011. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos kórosan hülye vagy.
2011. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norb66 ***** válasza:
Az van hogy vagy összeszeded magad vagy elveszíted!!! Menj oda hozzá, nem fogja leharapni a fejed. Bátorság.
2011. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!