Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk házasok a párommal, én 27 éves vagyok, ő 28. Csinos, szép lány vagyok, mindent megadok a férjemnek a háztartásban és az ágyban is egyaránt. Pár hónapja történt egy olyan eset, hogy "rajtakaptam" hogy neten szexoldalakat nézeget, azonfelül szexpartnerkereső oldalra is bukkantam. Akkor azzal magyarázta, hogy ott is csak nézelődött kiváncsiságból, de nem keres senkit.

Tegnap megint történt egy "rajtakapás", amit kimagyarázott, de nehéz elhinnem neki. :((( Soha nem fogom megtudni hogy tényleg igazat mondott, vagy folyamatosan átver és hazudozik. :(((

Az történt, hogy kiváncsiságból belenéztem az új telójába, konkrétan megnyitottam rajta az internetet. Eddig soha nem nyílt meg, ám tegnap megnyílt magától, anélkül hogy előtte csináltam volna valamit, tehát valaki beállította, hogy menjen...Nem is itt a gond, hanem ott, hogy amikor megnéztem rajta azt, hogy mi volt az utolsó látogatott oldal...ott volt a gond. :( Origo volt, gondolom ez a kezdőlap, viszont a teló megjegyezte azt is, hogy ott az origon belül a keresőbe mi volt beírva...és lám, az volt oda bejegyezve, hogy: Szolnoki szexpartner...Totál felment bennem a pumpa és rákérdeztem, hogy ez mit jelentsen? Azt a szöveget ki lehetett törölni. Tehát valaki beírta, valaki szexpartnert keres Szolnokról...

Férjem kimagyarázta. Azt mondta, hogy nem ő volt, lehet hogy a Gabi nevezetű munkatársa volt az, mert nézegette a telefonját. Aztán mondtam férjemnek, hogy ok, elhiszem, ha szépen feltárcsázza nekem a Gabit és megkérdezem tőle. Tiszta ideg lett és próbálta magyarázni, szinte sírt kétségbeesetten, hogy nem ő volt az. És aztán azt mondta, hogy de az se biztos, hogy a Gabi, mivel kb. még rajta kívül a munkahelyén 15-en nézegették a telóját, mivelhogy új és mindenki megnézte milyen a teló...

Ezt most el kell higyjem? Mit gondoltok??? Sajnos nem tudom kideríteni, mi az igazság. :( És rettentően kétségbe vagyok esve! :(((

Ezek után ti mit tennétek a helyemben?


2011. febr. 2. 11:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
26%
Én sürgősen elhagynám,vagy legalábbis számonkérném,és ha továbbra is hazudozik,válnék.
2011. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%

Mit tegyél? Vedd fel a kesztyűt és lépj be a játékba: nézzétek együtt az oldalakat és ott helyben bizonyítsd, te milyen klassz csaj vagy. És mi mindent tudsz.


Amikor tudom, hogy a párom épp szexoldalakat nézeget és ez azon a napon valamiért zavar (értsd féltékeny vagyok néha erre), akkor bemegyek hozzá és olyat csinálok, aminek kevés férfi tud ellenállni. Garantáltan velem tölti az idejét.


És a bónusz: ha tudod, mit keres a szexoldalakon, mik a kívánságai a partnerkeresőben, akkor sokkal könnyebben tudod ezeket kielégíteni, gondolj csak bele: a titkos vágyait teljesíted, varázslónő leszel. Imádni fog. Az ujjadra csavarod. Ha akarod.


35N

2011. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
74%
Te már tudod a válasz férjed viselkedésére csak nem akarod még elhinni. Egyértelmű, nem? A lehető leggyengébb kifogás, a nem én voltam, hanem a Gabi, meg ... Nem mondom, hogy megcsalt, de eddig ez nem rajta múlott...
2011. febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 gritty ***** válasza:
75%
Esetleg előtte leülhetnél vele mondjuk egy pohár jó bor társaságában és megkérdezhetnéd, mi is az, amire annyira vágyik és esetleg Ti még nem próbáltátok együtt. Hidd el egy jó, NYUGODT beszélgetés mindent megoldhat! Én is pasiból vagyok, imádom a feleségem és mindent megtennék azért, hogy együtt éljük le az életünket. 9 éves házasok vagyunk és mondhatom nálunk is szoktak lenni heves viták, de mindig meg tudjuk beszélni vagy előbb, vagy utóbb.
2011. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

kedves gritty!

Hogyan ijesszek rá?


Egyébként ő nagyon fél attól, hogy elveszít, már az első esetnél egy hajszálon múlt hogy otthagyom. Akkor mondta is, hogy az volt az első és utolsó hogy olyat csinált...és ezt mondta most is, hogy ő most nem csinált semmit, mert azóta ő nem...


Az ujjam köré csavarom mindig, mert igen vonzó nő vagyok, gondolom ezért is van az mindig, hogy folyton szeretkezni akar velem, meg fogdos...de nem értem, hogy miért van szükség szexpartnerre. :(

Viszont az biztos, hogy ezt most már nem hagyom szó nélkül. Szerintem tönkremegy a házasságunk, mert én már nem tudok megbízni benne egyáltalán. :((( És nem is fogok a fenekemen ülni egy helybe és mindig várni rá kész vacsorával meg ilyenek, az is biztos. Nem értékeli. :(

2011. febr. 2. 12:06
 16/28 A kérdező kommentje:

Az ágyban minden vágyát kielégítem, mindent megteszek, amit kér, inkább én vagyok az elhanyagolt!

Mindig kipróbálunk új dolgokat, van amikor benne van, van amikor meg nem. Én minden praktikát bevetek mindig, nem vagyok egy unalmas! Úgyhogy ezért sem értem ezt az egészet!!! :(

2011. febr. 2. 12:09
 17/28 anonim ***** válasza:
szerintem ne támadd le,mert akkor csak még jobban eltávolodtok és válás lesz a vége.ugyanúgy fogja csinálni,ugyanúgy titokban,és rajtakapod,szarul érzed magad. inkább ülj le vele beszélgetni,hiszen a férjed,és kérdezd meg hogy miért csinálja.legyél megértő. lehet hogy te is tudsz segíteni a problémán. ha meg nem,akkor meg jobb hogyha hamarabb kiderül.
2011. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
de ha tagadja, hogy nem ő volt?
2011. febr. 2. 12:12
 19/28 anonim ***** válasza:
ha nem támadod le és nem vonod kérdőre,akkor nem hinném hogy sokáig tagadná.mondd hogy meg akarod érteni hogy miért csinálja és kérdezd meg hogy mit vár az új szexpartnertől.amúgy meg,még ha igaz is lenne amit másodjára mondott,nem ez volt az első eset.
2011. febr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 gritty ***** válasza:
73%
Hát igen, igaza van 12:09-nek. Nem biztos, hogy jó ötlet ijesztegetni. Inkább nyugodtan beszéljétek meg. De azt azért el kell döntened, hogy mennyi esélyt adsz a házasságotoknak. Szerintem nem mindig a legjobb döntés a válás, de soha ne legyél kevesebb a házasságotokban, mint Ő!!! Nagyon remélem, hogy a lehető legjobban alakul majd minden!
2011. febr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!