Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk házasok a párommal, én 27 éves vagyok, ő 28. Csinos, szép lány vagyok, mindent megadok a férjemnek a háztartásban és az ágyban is egyaránt. Pár hónapja történt egy olyan eset, hogy "rajtakaptam" hogy neten szexoldalakat nézeget, azonfelül szexpartnerkereső oldalra is bukkantam. Akkor azzal magyarázta, hogy ott is csak nézelődött kiváncsiságból, de nem keres senkit.

Tegnap megint történt egy "rajtakapás", amit kimagyarázott, de nehéz elhinnem neki. :((( Soha nem fogom megtudni hogy tényleg igazat mondott, vagy folyamatosan átver és hazudozik. :(((

Az történt, hogy kiváncsiságból belenéztem az új telójába, konkrétan megnyitottam rajta az internetet. Eddig soha nem nyílt meg, ám tegnap megnyílt magától, anélkül hogy előtte csináltam volna valamit, tehát valaki beállította, hogy menjen...Nem is itt a gond, hanem ott, hogy amikor megnéztem rajta azt, hogy mi volt az utolsó látogatott oldal...ott volt a gond. :( Origo volt, gondolom ez a kezdőlap, viszont a teló megjegyezte azt is, hogy ott az origon belül a keresőbe mi volt beírva...és lám, az volt oda bejegyezve, hogy: Szolnoki szexpartner...Totál felment bennem a pumpa és rákérdeztem, hogy ez mit jelentsen? Azt a szöveget ki lehetett törölni. Tehát valaki beírta, valaki szexpartnert keres Szolnokról...

Férjem kimagyarázta. Azt mondta, hogy nem ő volt, lehet hogy a Gabi nevezetű munkatársa volt az, mert nézegette a telefonját. Aztán mondtam férjemnek, hogy ok, elhiszem, ha szépen feltárcsázza nekem a Gabit és megkérdezem tőle. Tiszta ideg lett és próbálta magyarázni, szinte sírt kétségbeesetten, hogy nem ő volt az. És aztán azt mondta, hogy de az se biztos, hogy a Gabi, mivel kb. még rajta kívül a munkahelyén 15-en nézegették a telóját, mivelhogy új és mindenki megnézte milyen a teló...

Ezt most el kell higyjem? Mit gondoltok??? Sajnos nem tudom kideríteni, mi az igazság. :( És rettentően kétségbe vagyok esve! :(((

Ezek után ti mit tennétek a helyemben?


2011. febr. 2. 11:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%
ha nem aberált, majd abbahagyja, várnod kell, mert ha nem találkozgat senkivel akkor igazából nincs baj csak kíváncsi
2011. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%

Még csak fél éve vagytok házasok, és már ilyenek történnek...

Elég durva, hogy először az egyik munkatársát hibáztatja, és mikor fel akarod azt hívni, már a többit hibáztatja inkább. hát ez nem egyértelmű???? hazudott, hogy le ne bukjon...elég szarul.

Őszintén, nem tudom, hogy mit csinálnék...hiszen most házasodtatok össze te jó ég..

N

2011. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

második vagyok:

Szerintem ez nem kíváncsiság..ha valaki már egy szexpartnerkeresőbe regisztrál, akkor hol itt a "csak" kiváncsiság? sehol. Itt már konkrétumok vannak.

2011. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
azt még meg kell jegyezzem, elég mohó az ágyban, elég sűrűn vagyunk együtt...
2011. febr. 2. 11:31
 5/28 Fülünyúl ***** válasza:
100%

A férjed hazudik. Jó lehetett az oscar díjas alakítása, hogy nem ő volt, de ezt mindenki tudja hogy kamu.

Kicsit átértékelendő a kapcsolatotok. Ha férjed ennyire kúrni akar mással, akkor az ellen úgysem tudsz tenni semmit. Akinek nincs igénye, vagy semmit nem akar, nem regisztrál ilyen oldalakra. A kíváncsiság igencsak ostoba magyarázat.


31/F

2011. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

azt nem tudom, hogy regisztrált-e, én csak annyit láttam az egészből, hogy az origo-n a keresőbe be volt írva, hogy: szolnoki szexpartner.

na és ő ezt azzal magyarázta, hogy nem ő írta be, hanem a munkatársai...

mivel új a telefon, sokan nézegették, miközben ő ebédelni volt...

2011. febr. 2. 11:35
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Figyu kislány! Én ugyan férfiből vagyok, de egyből levettem, hogy Te szabályosan kémkedsz a párod után, Ő meg folyamatosan hazudozik Neked. Szerintem egy jó házasság nem áll meg ezeken az alapokon. (Abban sem lennék totál biztos, hogy megadsz neki mindent. Nem azért, mert azt gondolom, hazudsz. Az is lehet, hogy Ő nem meri kérni, vannak olyan titkos vágyai, amivel (még(?)) nem mer szembenézni.)


Nem vagyok a helyedben, de sürgősen elkezdenék beszélgetni a párommal. Komolyan, felnőtt módjára -ezekről a témákról. A kutakodást meg abbahagynám, ha máris nem késő. Rohadtul ártalmas tud lenni.


Ha például én otthon szexoldalakat nézegetek, akkor a párom bejön, együtt is nézegetjük egy rövid ideig, aztán általában szex lesz belőle. Ez szerintem sokkal jobb módszer, mint a másik megalázása, számonkérése. Nekem biztos, hogy jobban bejön, és amilyen korlátolt vagyok, azt gondolom, hogy a legtöbb férfi így van ezzel, nem vagyok egyedül.

2011. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
Itt akarod igazolni a férjed, holott szerintem te is tudod a lelked mélyén, hogy hazudott. Miért írná más be ezt az ő telefonjába? Elég valószínűtlen. Most gondolj bele, mondjuk, hogy a munkatársa elveszi nézegetni..és beleírja, hogy szolnoki szexpartner? hát minek? Ha valaki ilyet keres, az a saját telefonjába teszi, nem máséba.
2011. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kedves 11:41-es! Igen, én is ezért gyanakodom. Mert miért az ő telefonján nézegetnek a munkatársai ilyeneket???

Mit kéne most tennem ezek után?

2011. febr. 2. 11:44
 10/28 gritty ***** válasza:
38%

Szerintem ijessz rá! De úgy istenigazából! Hozd rá úgy a frászt, hogy elmenjen a kedve az eféle dolgoktól! Döbbenjen rá arra, hogy elveszíthet! De vigyázz, azért ne vidd túlzásba az ijesztgetést, mert hátha tényleg lelép...

Minden jót kívánok Neked!

2011. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!