Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves srác vagyok, egyetemre járok, rendszeresen edzek, átlagos testem(76Kg és 176cm) és fejem van. Nem iszom, nem dohányzom, őszinte vagyok stb. Sok lány szereti a társaságomat, sokszor mondják, hogy jó velem lenni és velem beszélgetni, megnevettetem őket. Sok lány olyan témát is megbeszél velem amit még a legjobb barátnőivel sem, szóval jó barátnak tartanak, és szeretik, hogy érzékeny is tudok lenni. Mégsem érdeklem a női nemet mint pasi. Mi lehet a baj? Eddig 1 kapcsolatom volt fél évvel ezelőtt, de az csak 2 hónap volt, és a lány hagyott el. Mi lehet a baj, hogy a csajokat abszolút nem izgatom, még ha hajtok náluk akkor sem keltem fel az érdeklődésüket a legcsekélyebb mértékben sem?
2011. febr. 2. 00:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom milyen vagy, de az biztos hogy engem nem a gyúrós pasik vonzanak tőlem aztán akármilyen divatos ruciban feszenghetne ha a személyisége nem tetszik.Legyen kedves, tudjon jóóó sokat nevetni és persze legyen találékony az hogy mennyire férfias így meg úgy az naaagyon hidegen hagyna, mert azok belül gyengék és kívül próbálnak erősíteni magukon általában persze- tisztelet a kivételnek
2011. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
ja és 25/N
2011. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Szerintem csak rossz lányoknál próbálkozol. Nem kell g*cibbnek lenned, ha nem tudsz, nem mindenkinek az jön be, sőt szerintem a csajok nagy részének nem az jön be, ha a srác bunkó velük. De ez csak az én véleményem.

Engem pl soha nem érdekelne egy olyan srác, akinek nincsenek meg a fent említett belső értékek (humorérzék, megértés stb.)

Ha gondolod, és van kedved beszélgetni a témáról, írj privátot:)

18/L

2011. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez a helyzet csak lányba...:(
2011. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

22:12 Köszönöm! :)

22:14 A fiuk téged is csak barátnak akarnak? :(

2011. febr. 3. 22:17
 26/27 anonim válasza:
ha bekerülsz a barátzónába, onnantól véged.
2011. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes ez a téma, én ugyan ebben a cipőben járok azzal a különbséggel hogy velem még csak barátkozni sem barátkoznak. én is elég csendes típus vagyok, a légynek sem ártok. Bevallom azt is hogy én egy kissé mackós alkatú vagyok,nem az a "hájmaci" mert régebben boxoltam, tehát elég vállas és hátas vagyok, de egy kis pocak azért van :D


Szerintetek a pocak az ellenszenves a lányoknak????

Mert tuti a külsővel vannak bajok, hisz igazából belsőleg megnyílni még nem volt alkalmam senkinek....


Jah ismerőseim szerint ha nem borotválkozok kiköpött fiatalkori Bud Spencer vagyok :D

2011. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!