Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves srác vagyok, egyetemre járok, rendszeresen edzek, átlagos testem(76Kg és 176cm) és fejem van. Nem iszom, nem dohányzom, őszinte vagyok stb. Sok lány szereti a társaságomat, sokszor mondják, hogy jó velem lenni és velem beszélgetni, megnevettetem őket. Sok lány olyan témát is megbeszél velem amit még a legjobb barátnőivel sem, szóval jó barátnak tartanak, és szeretik, hogy érzékeny is tudok lenni. Mégsem érdeklem a női nemet mint pasi. Mi lehet a baj? Eddig 1 kapcsolatom volt fél évvel ezelőtt, de az csak 2 hónap volt, és a lány hagyott el. Mi lehet a baj, hogy a csajokat abszolút nem izgatom, még ha hajtok náluk akkor sem keltem fel az érdeklődésüket a legcsekélyebb mértékben sem?
2011. febr. 2. 00:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%

Ez azért lehet mert belsőleg valami nem oké veled, a viselkedésed, nem vagy elég férfias.

Ha azt akarod, hogy pasiként tekintsenek rád nem szabad félned először is, semmilyen szinten, vagyis félned szabad, de le kell győznöd a félelmeidet, határozottnak lenned, kimutatni egyből ha tetszik valaki.

Mit gondolsz mi lehet a probléma belsőleg?

Csajozni szoktál rendesen?

20f

2011. febr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Legyél rámenősebb, csinálj valami őrültséget, mondjuk csak úgy kapd le az egyiket, amelyik tetszik! Ásd elő a "gec*bb" feledet.
2011. febr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A belső problémáimat jól ismerem, és jól el tudom rejteni őket ha kell. Nem vagyok félős, és mivel őszinte vagyok mint mondtam, ha valami/valaki tetszik, annak hangot adok. Csajozni nem szoktam. :S
2011. febr. 2. 00:38
 4/27 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudok g*cibb lenni, vaj szívem van. Mivel edzek, ott kiélem az agresszióm meg minden bajom. Ha meg bedurran az agyam, akkor kicsit vad vagyok. Beszólok mindenre, van hogy kicsit kötekedő vagyok, és ez meglátszik a testbeszédemben is és a vezetési stílusomban is olyankor. Az ez van akkor ált inkább félnek tőlem egyesek, de sosem bántok senkit, és ha valakit megbántok, mindig megbeszélem vele, és elnézést kérek. De az hogy ilyen legyek az kb 2-3 havonta 1x van.
2011. febr. 2. 00:41
 5/27 anonim ***** válasza:

Vagyunk még hasonló helyzetben páran. Jópáran. Én is.

Nem kis szívás.


A válasz pedig egy nemrég feltett kérdésben:

"A nők általában önkéntelenül is azokhoz a férfiakhoz vonzódnak agresszívabban, bunkóbban viselkednek. Ösztönösen érzik, hogy ez a viselkedés magasabb tesztoszteron szintet jelent. "

Ha nincs benned meg a kellő agresszivitás férfiasság, akkor maximum barát leszel a legtöbb esetben.


Haverjaim közt is az agresszívabbak sokkal sikeresebbek a nőknél.

2011. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Dojo nem te vagy az?:D tiszta leírás rólad

egyébként meg ha görcsölsz rajta, nem lesz jobb. add szimplán magad. ne rejtegesd a belső gyengesédeig meg ilyenek. élvezd az egyedüllétet amíg lehet. flörtölgess. majd jön valaki, aki előtt nem kell rejtegetnek semmit és boldog lehetsz vele. de ne hagyd hogy bárki kihasználjon! sajnos ha ilyen jellem vagy, ez könnyen előfordulhat

2011. febr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
00:42-esnek igaza van! A nők azokat szeretik akik agresszívebbek, szemetek velük.... az az olyan helyzet, hogy "ajj kiborít de szeretem" a másik véglet meg az, hogy aranyos.... mármint a csávó.... és nem akar tőle semmit... nekik a rossz fiúk kellenek... én is őrült vagyok stb... de ha csaj van a láthatáron előveszem a kedvességemet (nem tudom miért) és nem aratok sikert... talán ezért van úgy, hogy az olyan lányok szeretnek engem akiket én nem akarok, mert nem tekintek nőként rájuk és maradok olyan "őrült".... talán előkel venned egy kis rosszabb indulatot... nem parasztnak lenni csak olyannak, hogy felkeltsd az érdeklődését.... mert amit nehéz elérni az kell mindenkinek....
2011. febr. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A tesztoszteron szint kimutatásához nem kell agresszívnek lenni, az ott van minden mozdulatban és sugárzik mindenhogy, benned meg van is bőven ha edzel keményen, mert az termeli. Te képviseled a csendes erőt és hidd el, hogy látni és értékelni fogja az a lány. Adj viszont esélyt, hogy megismerhesd, járj különböző helyekre, nem kizárt, hogy egy évekkel idősebb lány fogja felfedezni benned vágyai fa*át. :]


2. vagyok 23F

2011. febr. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

0.42-es vagyok

Én is edzek rendszeresen. Sok összetett gyakorlatot csinálok, amik jó hatással vannak a tesztoszteron szintre, de így is csak gyenge közepes szinten van a tesztoszteron szintem.

A csajozás pedig... kb. egész tinédzserkorom arról szól, hogy szívok a csajok miatt. Nem kapom meg tőlük, amit szeretnék. Se szerelmet se szexet. Ez nagyon rossz érzés főleg tudva, hogy az agresszívabb, bunkóbb haverjaim, akik jóképüek is rengeteg nőtől megkapják ezeket. Szerelmet és az égyban is mindent.

2011. febr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
00:55 Ne ez az amit nem akarok. Valami miatt nem tudom magam elképezni idősebb lánnyal. Sajna viszont a kis p*csák tapadnak :S Az elmúlt héten kb 3-4 13-14éves kiscsaj jelölt meg FB-n, mert van 1 közös ismerősünk, és elkezdték likolni a bejegyzéseim meg a kommentjeim. csak én meg már Agyf@szt kapok hogy ovi van körülöttem, és nem könnyü lerázni őket :S
2011. febr. 2. 01:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!