Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj velem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves srác vagyok, egyetemre járok, rendszeresen edzek, átlagos testem(76Kg és 176cm) és fejem van. Nem iszom, nem dohányzom, őszinte vagyok stb. Sok lány szereti a társaságomat, sokszor mondják, hogy jó velem lenni és velem beszélgetni, megnevettetem őket. Sok lány olyan témát is megbeszél velem amit még a legjobb barátnőivel sem, szóval jó barátnak tartanak, és szeretik, hogy érzékeny is tudok lenni. Mégsem érdeklem a női nemet mint pasi. Mi lehet a baj? Eddig 1 kapcsolatom volt fél évvel ezelőtt, de az csak 2 hónap volt, és a lány hagyott el. Mi lehet a baj, hogy a csajokat abszolút nem izgatom, még ha hajtok náluk akkor sem keltem fel az érdeklődésüket a legcsekélyebb mértékben sem?
2011. febr. 2. 00:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
01:06 Egy cipőben járunk, csak Én most élem ezt át :S Nagyon irritál hogy sok nálam hogy mondjam... :S Nem bénább pasi. De olyan srácok is megkapnak jó csajokat akik nem foglalkoznak magukkal annyit, nem edzenek, nem néznek ki jobban mint én(természetes adottságok, arc stb) Igaz, divatosabbak mint én, mert én nem követem azt, de azért nekem van széles vállam, meg van a V-forma szemből, a mellem is nagyobb mint hasam---> Nincs sörhasam stb... Szóval igyekszem magam megfaragni, és sok srácnál férfiasabb vagyok, akik olyan lányokat is felszednek, akikről én csak álmodni merek...
2011. febr. 2. 01:12
 12/27 anonim ***** válasza:

Nem kell kombinálni meg gondolkodni hogy mi van...nincs semmi, csak egy dologban kell változtatnod: ha kinézel egy lányt, startolj rá, persze ne legyél bunkó és nyomulós, de udvarolj neki rendesen meg folyamatosan, hívd el randikra, szép sms-ek, törődj vele és nem lesz semmi gond. Minden attól függ, hogy hogy adod magad elő.

19/l

2011. febr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
00:54-es vok...énis edzek.. ott kiadom minden dühömet... de a kedvesség már csak a filmekben arat sikert... és nekem is vannak olyan ismerőseim akik (véleményem szerint csúnyábbak nálam) mármint dagadt stb.... de öltözködés és, hogy mindenre van pénzük hazavág....nem járok én se szakadt göncökben... jól öltözködök...adok magamra, de nem veszek farmert 50 000-ért...
2011. febr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

EMBER! Te képben vagy? Egy 20-30 közötti nő, az a toppon van. És nem felnőtt meg hú... csak már nem fut annyi felesleges kört, mint a 16-20 "egyből fa*baül" vagy szo*ni se akar korosztály. Tudom, hogy van köztük normális, de látod azok csak barátkozni akarnak. Tehát vagy vársz türelmesen, vagy néha pár pillanatra feladod a feszült énedet és hagysz valami fogást magadon, hogy Te is csak egy skac vagy, aki szeretne már csajt maga mellé, de kezdő vagy még a dologban. Biztos meglepődik majd sok csaj ezen, de eddig szerintem azért nem jött össze, mert fogszorítva, nem engedve a 48-ból mondtad a csajnak hogy tetszik és hát rabszolga úgymond egyik sem akar lenni, érted mire gondolok remélem. Védtelenné kell válnod és rizikózni egy kicsit, hogy megérezzék nem csak dísznek kellenek melléd. C verzió, hogy megpróbálod a nőkkel 20+.


0:55 vagyok.

2011. febr. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj veled, hidd el!:) Sok lány álma vagy, csak nem találkoztál ezek közül eddig egyel sem.

Ha tetszik egy lány, akkor próbálkozz nála, hívd el randizni, hisz egy jól kinéző 19 éves sportos érzékeny és aranyos fiúnak ki tud ellenállni?:) Legyél vicces, és szórakoztató, szeretünk nevetni!:)

18/l

2011. febr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
@01:40: Ohh köszönöm :$ De a tapasztalat hogy sokan nagyon ellenállóak vagytok velem szemben. :) De nagyon örülök hogy írtál, pláne hogy ilyen kedveseket :)
2011. febr. 2. 01:50
 17/27 anonim ***** válasza:

az van, hogy lelkiszemetesnek jó vagy, ha rossz kedvük van szeretnek veled lenni és dumálni, mert nem vagy se*ggfej. de ezzel pont azt éred el, hogy te vagy a rezsó fiú barátjuk! a lányok azt mondják, hogy az ilyen fiúkat szeretik, de közben mindig olyat választanak aki lázba hozza őket! tudod a beképzelt nagypofájú jóképű srác, aki hétközben hanyagolja de ha kú*rni támad kedve egyből hívja típus, egy fiatal nőnek ez kell, szenvedély! ha vársz 10 évet akkor majd az olyanok fognak kelleni mint amilyen te vagy.

23f

2011. febr. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Sok jó tanács van a hozzászólásokban, de tudod mit? Ne próbálj a haverjuk lenni. Ha - azt mondod - nem tudsz változni, nem tudsz "férfiasabban" viselkedni, ne is akarj, ne görcsölj azon hogy más legyél, mint amilyen vagy. Az nem vezet sehová. De próbálj meg visszavenni abból, hogy partner vagy a lányos dolgokban, hogy megoszthatnak veled minden nyűgöt és te megérted. Ez nem tipikus férfitulajdonság és nem vonzó, ezt elhiheted. Szerethetnek nagyon és számíthatnak rád, de férfiként nem tekintenek rád. Ez lehet, hogy most fájdalmas, de igazság, mint nő írom a véleményemet. Dolgozz rajta!
2011. febr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Nincs mit:) De arra még nem gondoltál, hogy azért ellenállóak, mert meg kell hódítani őket? Persze nem mindet :D De érted, hogy mit mondok, és tényleg, a nagyon lányos dolgokat hanyagold. Nekem is az egyik legjobb fiú barátom, vele aztán bármit meg lehet beszélni, kis divatmajom, de a menstruációmtól kezdve a pasikon át, bármit meg beszélhetek vele, és ezért nem is tudok úgy rá nézni mint egy férfire. Mondjuk nem is férfias, de és 17 éves, szóval na, de ugyan az! Sok sikert:)

18/l

2011. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Azért az hozzáteszem, nem vagyok egy nyápic fajta, van bennem férfiasság, és igyekszem a férfias profilomra "gyúrni mindig". És mint mondtam, sokszor látok olyant hogy a kis 45kgs srácok, akik csőgatyában flangálnak és vasalják a hajukat (nem kifejezetten az EMOsokra gondolok, megkapnak olyan lányokat, akik igencsak dekoratívak.
2011. febr. 2. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!