Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak még egy esélyt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még egy esélyt, vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés

Együttvagyok egy csajjal 2 hónapja. Egyre jobban idegesít az hogy mindig kiborul valamin, és nem győzöm vigasztalni. Túlságosan magára veszi mindig mások problémáját.

szinte mindig azzal jön, hogy fáradt, fáj a feje, hasa, vagy mikó épp mi....

Nagyon szeret engem, én is őt de egyre kevésbé sajnos.

Elegem van abból, hogy esténként mikor dumálunk msn-en, elrontja az én hangulatomat is, és hogy mindig vígasztaljam.

Ehhez hozzá jön hogy teljesen ellentétei vagyunk egymásnak.

Adjak még neki esélyt, hogy esetleg megváltozzon?

Úgy érzem megfojt sokszor.

18/F


2011. febr. 1. 21:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem őt. Mindent a saját vállára vesz, és azt hiszi mindenért ő a hibás. Szüleivel is rosszban van, de azt állítja mióta velem van, sokkal boldogabb. (én meg pont nem:S)

Állítólag pszichológusnál is járt már, meg sztem beképzeli magának, hogy az egész világ, és mindenki ő ellene van.

Én nem mondom neki menjen dilidokihoz, ezt neki kéne éreznie, hogy valami nem oké sztem. Bonyolult egy nőszemély, de valahogy mindig ezeket fogom ki....:S

2011. febr. 2. 10:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik azt élvezik, ha mindig sajnáltathatják magukat. A valódi hibáikat pedig nem veszik észre. Én 10 évig bírtam ezt, aztán elváltam.

Beszélj vele és ha nem fogj fel, nem ismeri be, hogy ez így nem OK, akkor gyorsan áll tovább, mert nem fog megváltozni. Szívja más vérét!

2011. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne légy ilyen gyerekes. Lehet csak gyakran van rossz passzban, én is hasonló vagyok. Ráadásul gyenge a szervezetem, ami miatt sokszor fáj ez-az. A barátom még mindent elnéz és segít, amiben tud. Hálás is vagyok neki érte. Próbáld meg vele megbeszélni, ha otthagyod, azzal sokmindent nem oldasz meg... de ha már így állsz hozzá, jobb, ha nem szívatod szegény csajt.

19/L

2011. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!