Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjak még egy esélyt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak még egy esélyt, vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés

Együttvagyok egy csajjal 2 hónapja. Egyre jobban idegesít az hogy mindig kiborul valamin, és nem győzöm vigasztalni. Túlságosan magára veszi mindig mások problémáját.

szinte mindig azzal jön, hogy fáradt, fáj a feje, hasa, vagy mikó épp mi....

Nagyon szeret engem, én is őt de egyre kevésbé sajnos.

Elegem van abból, hogy esténként mikor dumálunk msn-en, elrontja az én hangulatomat is, és hogy mindig vígasztaljam.

Ehhez hozzá jön hogy teljesen ellentétei vagyunk egymásnak.

Adjak még neki esélyt, hogy esetleg megváltozzon?

Úgy érzem megfojt sokszor.

18/F


2011. febr. 1. 21:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
"úgy" még nem voltunk együtt. Bár lehet aztkéne hogy megd*gom, és kidobom.....
2011. febr. 1. 21:47
 2/13 anonim ***** válasza:
azért ne tedd meg.. megbaszod és kidobod? az már milyen? képzeld el magad a saját helyébe (: próbálj vele beszélni h nem szereted ezt hallani. a lány nagyon érzékeny ahogy olvastam erre tudtam következtetni. maximum azt mondod h nem szeretem és ennyi.. lehet megértené. (: sok szerencsét (: 15/L
2011. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A legtisztább az, ha világosan megmondod, mi a baj, mi idegesít téged. Akkor meglátod, mennyire fogja fel azt amit mondasz és kiderül utána mennyire tud ezen változtatni.

Az, hogy egyből szakítasz vele, és esélyt sem adsz annak, hogy megbeszéljétek az nem jó.

Egyszer beszélj vele, utána dönts.

2011. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha megdugod és utána dobod, nem vagy ember. Sorry
2011. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

persze, azt kene...-.- es ezek utan mondod, hogy "nagyon szeret es en is ot.." ahh. pasik. -.-

velemenyem szerint mond meg neki, hogy: figyu en a pasid vagyok, szeretlek es szeretnem ha neha magunkkal is torodnenk nem csak masokkal. azt akarom, hogy boldog legyel..nem pedig azt, hogy folton masok miatt legyel kiakadva. vagy ha nem akkor pa'"...persze csak finoman kozold vele es negyszemkozt ne msn-en. :)

2011. febr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ez lehet tényleg túlzás volt, de ma nagyon kiborult a bili...nekem meg eddig tök jó napom volt, siettem direkt hogy beszélünk, erre elmondja mi bántja, meg elmondja a problémáit, és közli de megyis mert fáradt, és nyűgös...

most nemigaz hogy nem tudodtt volna még egy kiscsit maradni...

de mindig ez szokot lenni, ha valaki felbosszantja, vagy elszomorítja, annak én iszom meg a levét...

2011. febr. 1. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó szürcsölést
2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, hogy ez zavar téged, nem vagy te a lelki szemetes ládája, sem a pszichológusa, mást megbeszélni a párunkkal a dolgokat, minthogy állandóan rinyálni neki. Beszélj vele erről, és ha nem változik pozitív irányba, akkor fontolóra venném a különválást. Mert ez megöli a kapcsolatot.

18/l

2011. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nagyon tapló vagy, ha megdugod és otthagyod. Mégis mi a fenével ártott neked az a csaj? Azzal, hogy nem illetek össze?

Milyen esélyt adsz te neki, hogy megváltozzon? Gondolod ő boldog attól, hogy mindig szar kedve van? Szerinted ez a hobbija? Valószínűleg valami lelki problémája van, depressziós, vagy ilyesmi, ettől lehetnek a testi tünetei is (fáradtság, fejfájás, hasfájás). Talán egy pszichológus nem ártana neki, hogy rendbe tegye a lelkivilágát.

Ami kettőtöket illeti, a legjobb talán az lenne, ha szakítanátok, még mielőtt a lány komolyabban beleéli magát! Te meg inkább keress egy erős, életvidám, hozzád illő barátnőt! Ne kínozzátok egymást fölöslegesen!

2011. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Abból, ahogy a kérdést kifejtetted, nagyon úgy tűnik, hogy te már tudod mit kellene tenned, csak az iránti érzett szeretet miatt mégsem teszed meg.

A helyedben egy végső próbálkozásként megmondanám neki, hogy ez így mennyire abnormális, és hogy a párkapcsolat úgy működik jól, ha kölcsönösségen alapul, nem pedig pszichológiai kezeléseken...

Ha több figyelemre van szüksége, akkor azt mondja meg neked, de meg kell, hogy értesd vele, mennyire kiborító is tud lenni a dolog.


(NG)

2011. febr. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!