Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ennyire szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ennyire szerelmesek?

Figyelt kérdés
Éreztétek már azt, hogyha elmegy akit szeretsz már röktön hiányzik és onnantól kezdve azt várod, hogy mikor találkoztok újra és ha esetleg mégsem találkoztok akkor a szíved darabokban van mert nem láttad őt. Gondolkoztál és eszedbe jutott az, hogy milesz ha már nem lesztek együtt és a gondolat az szívethasogatóan fájt. Volt már, hogy minden percedben rá gondoltál? De télleg mindig amióta csak ismeritek egymást! Igazából nem tudom leírni, hogy mit érzek csak azt hogy annyira fáj ha nincs velem és minden percben sírni tudnék amíg csak nem találkozunk :$
2011. febr. 1. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez van velem is. :) Ez a második alkalom, de az előző nem volt ennyire "durva". :D
2011. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen van és lesz is ...
2011. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez van csak én sírok is a hiányától. Ha nincs velem alig van étvágyam ( am is beteg vagyok és segít kilábalni belőle.. nélküle meg nehéz.. ) sokszor azt hiszem megbuggyantam, így szeretni embert nem lehet...

ismerős

2011. febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mondd hogy egy nyelvtankönyvvel vagy így...

velem még nem volt ilyen.

2011. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most is így van, így is lesz, de csak rosszabb lesz, mert sose lehet az enyém. :'(
2011. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor nem hülyültem meg ha mással is van ilyen :) énis szoktam sírni minden nap! és a barátnőim azt hiszik hülye vagyok és csak kitalálom mert egy embert nem lehet ennyire szeretni..de mégis! Kedves utolsó válaszoló...a reménytelen szerelem is nagyon fájdalmas de abban legalább nem tudsz csalódni! Tudom ez nem lehet vígasz :/ Én most is arra gondolok, hogy mit csinálhat és vajon gondol e rám..?!
2011. febr. 1. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam az exszel. Annyira szerettem, hogy bármire kész lettem volna érte, és volt mikor már annyira hiányzott, hogy bőgtem. De vége lett, aztán csókolom.
2011. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM
2011. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!