Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenykedés, mi van? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenykedés, mi van? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

volt egy srác haverom de összevesztünk. barátom nagyon féltékeny volt mert nem bízott a srácban mert tudtuk h szerelmes belém. azóta összevesztem ezzel a haverral. de kb 1 hónap után újra elkezdtünk beszélgetni. ezt még barátomnak nem is mondtam h msn-en is beszélünk. de azt tudja h közbe közbe szoktunk e-mail-ezni. namármost mivel csak hétvégente látjuk egymást mindig nagyon hiányzik. de megtudtam h van egy évvel alatta járó csaj aki nagyon rá van kattanva meg pasim haverjára. puszikat ad nekik ölelgeti őket. őt puszilgathatja egy másik csaj de én nem beszélgethetek egy haverommal vagy mi??? jogos lenne ha ezt elmondanám neki ezt vagy tartsam magamba??


17/L és 18/F


2011. febr. 1. 18:53
 1/2 Norb66 ***** válasza:
Persze hogy jogos, mert teljesen igazad van. Nem is értem miért vagy még vele.
2011. febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mert szeretem csak kicsit szar
2011. febr. 1. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!