Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenykedés jele lehet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenykedés jele lehet, ha a pasi a buliba a csaj után megy, pedig nem azt beszélték meg?

Figyelt kérdés
ha a megbeszéltek ellenére a pasi a nője után megy buliba, akkor azt jelenti, hogy szemmel tartja, esetleg féltékeny?
2010. nov. 14. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Félti a kedvesét, hogy nehogy valaki elcsábítsa.
2010. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan ertem ezt a "megbeszeltek"et, ha eredetileg nem is akarta elkiserni, akkor minek megy utana megis? Tudja mar eldonteni hogy mit akar...

Ha meg el akarna kiserni a not, de az hajtja el akkor mar ugy halott az a kapcsolat ahogy van.

2010. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2. hozzászóló te ugyen nő vagy, vagy nemtöbb 16-nál :O..


Egyértelmű hogy miért megy utána nincs olyan ember, ki ne lenne féltékeny,ha egy lány sokat jelent neki.. Énis féltem.. ez természetes,Hacsak nem az a baj,h nem bízik benne ezt neked/neki kell éreznie.. 15/f

2010. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát nem szeret buliba járni, én csajokkal mentem, ő haverokkal volt, nem tervezte hogy jön, csak folyton kérdezte hogy biztos megyek buliba? Meg hogy milyen messze megyünk, és mondta hogy tudja közel leszek akkor nyugodtabban enged el. Bízik bennem, meg nem szokott féltékenykedni, tudja, hogy szeretem, hűséges vagyok és szerelmes. Én nem koptattam le, csak akkor írt üzenetet, mikor már ott voltak, és 10 percre rá vettem észre, aztán összefutottam haverjával, ő mondta nekem egyből hogy a párom már hazament. szal nem talált engem, és annyira utálja a bulikat, hogy negyed órűát sem bírt ki ott, amikor másik buliba utánam jött, de mondta is akkor hogy jön, akkor kicsit tovább maradt, mert sikerült találkoznunk. De akkor vele haza is mentem, mer már rosszul voltam a dübörgéstől. És mikor fényképezkedtem egy idegen sráccal, meg táncolni akart velem egy gyerek, akkor egyből odajött párom és félrelökte :)

sose vallja be ha féltékeny :)

2010. nov. 17. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!