Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
a barátomnak nincs sok lány barátja,de ha valamelyik szóba kerül akkor én azonnal kiakadok persze nem merem kimutatni.nagyon szeretem a barátomat és nem akarom, hogy emiatt menjünk szét.mit tegyek?
2011. febr. 1. 18:00
 1/6 Norb66 ***** válasza:
Bízz meg benne. Kérd meg hogy foglalkozzon veled többet, és más lányokkal kevesebbet. Vagy kérd meg hogy bizonyítsa hogy szeret és nem fog megcsalni. Vagy nem tudom.
2011. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia :)

Énis valahogy így vagyok csak mi még nem járunk de már majdnem és ha meglátom képen egy lánnyal tisztára kiakadok és idegbeteg leszek :S meg ha írnak neki pl fb-on lányok üzenőfalra akkor is annyira féltékeny tudok lenni még akkor is ha olyan dologról van szó amire normális esetben senkinek sem kéne féltékenynek lennie de én nagyon szeretem és nem tehetek róla :S viszont mindig rájövök, hogy semmi értelme nem volt a féltékenykedésnek :) igazából tanácsot nem tudok adni mert csak te tudod rányítani az érzelmeidet..viszont én mindig csokit eszek mert az állítólag megnyugtat (én még nem tapasztaltam xd) és valamin vagy valahogyan megpróbálom levezetni a feszültséget pl kiadós sírás, futás vagy pl hétfőn is volt ilyen féltékenységi rohamom suliban meg rámtört a pánik és eléggé látszott rajtam..osztálytársam meg ég beszólogatott h miért vagyok ideges meg ilyenek aztán az utolsó csepp az volt h lelocsolt vízzel és akkor megütöttem...nem a víz miatt hanem mert annyi feszültség volt bennem és utánna jobb lett (de azért ne verekedj inkáb xd) viszont igazából akkor nyugodtam meg amikor találkoztam vele és az alatt az 5 perc alatt láttam, hogy nincs okom féltékenykedésre :)

2011. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez az,fő mindig a bizalom és semmi gond.
2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: próbálkozom :)
2011. febr. 2. 17:51
 5/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: fuu te aztán ugyanoylan vagy mint én :D
2011. febr. 2. 17:52
 6/6 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: oké, próbálkozok nagyon
2011. febr. 2. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!