Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miert mondjatok egy lanynak hogy "szeretlek", ha nem ugy van?

Figyelt kérdés
en ezt nem tudom megerteni?en nem tudnam valakinek azt mondani h szeretem ,ha nem ugy van...a baratom egyik nap meg eskudozott h szeret masnap szakitott velem s meg okot sem adott...
2009. febr. 7. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:

2 dolog miatt! 1. nem akar megbántani ez a jobbik, 2. átver ez a rosszabbik

és ezt nem csak a fiuk csinálják

egyébként meg sztem akkor is ki szokták mondani ezt amikor nem biztosak benne pusztán azért h ne bántsák meg a másikat és akkor ha változik az érzelmi állapot már is feleslegesen mondták ki, de ha nem teszik akkor a párjuk megbántódik, nekem is volt rá példa nem mondtam mert még nem éreztem és nem volt jó, de pá hét múlva már éreztem és kimondtam akkor meg már örült ennyi

2009. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat h. keveredtek benne az érzések, de nem akart megbántani azzal h. azt mondja nem. Amúgy meg nem azt akarod hallani h. szeret hanem azt szeretnéd h. érezzed h. szeret^^.

Persze vannak olyan nyomorultak akiket csak fizikai vonzalom vezényel, azokkal meg nem kell törődni.

2009. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, még ennyi túl sokan használják ezt a kifejezést, szavat, felelőtlenül
2009. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem már számtalanszor mondták, hogy "szeretlek", persze nem volt igaz, már nem is tudok hinni egy pasinak sem, ezért nem is szeretnék "járni" senkivel...

Akiket már megkérdeztem, hogy miért jó az nekik, ha átcseszhetnek egy csajt, nem mondtak semmit.

Szerintem az a birtoklási vágy lehet, hogy minél tobb csajt maguknál tudjanak tartani, és hogy oda legyenek értuk, de ez egy nagyon-nagyon csúnya dolog! :(

Van, aki csak irónikusan mondja...

2009. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Háháá én nem mondom...még akkor se ha úgy van. Ahogy kimondanám, már nem lennék érdekes a nőnek.
2009. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert jó móka szédíteni a naiv lányokat, megvárják míg beleszeretnek, megszerzik az ágyban is, aztán kihajítják. És a férgesei ezt hónapokig képesek eljátszani. Végül kiborul a bili. A lány lelkileg gallyra megy és életre szóló sérüléseket szenved, a pasi meg röhög a markába.
2009. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

htá én most vagyok először szerelmes egy lányba és neki mondtam először h Szeretlek a többi bnőmnek nem mondtam soha nem véletlenül voltak rövid távúak... de azt hiszem most megtaláltam az igazit :)


Alex DeLarge 15f

2009. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amikor elsőnek összejötem a barátomal aakor még nem mondta hogy szeretlek csak azt mondta hogy kezd megkedvelni egyre jobban!most 1éve vagyunk együtt és mostmár szinte minden nap elhangizk a szájából hogy nagyon szeretlek!!elejiben még nem akkartam elhini neki hogy komolyan gondolja,de mostmár 100%ig biztos vagyok benne!
2009. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mert a fiúk inkább azt mondják amit hallani akarsz, csakhogy békén hagyd őket és ne kelljen mélyebb, érzelmi lelki témáról beszélgetniük...nekik ez nem megy
2009. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kínozza őket a kangörcs és így hátha könnyebben dughatnak egyet.
2009. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!