Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 5 hónapja járunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 5 hónapja járunk, még sosem mondta ki, hogy "szeretlek" de ma teljesen váratlanul megírta. Ti meggondoljátok, kinek mondjátok ezt, van esélye, hogy csak ugy odavetette?

Figyelt kérdés

Msn-en beszéltünk, már épp készültünk elköszönni, én viccből írtam neki, hogy "ugye tudod, hogy utállak?" (csak viccelődtünk, semmi komoly nem volt benne, mielőtt félreérti valaki) erre azt a a választ kaptam, hogy "én meg szeretlek"

Ez olyan meglepő volt, sosem mondott ilyet még, nem is írt.. én csak egy mosolygós fejet küldtem válaszul, bár ezt már megbántam, de először nem is mertem elhinni, hogy ezt komolyan gondolhatja..

Fiúk, nálatok mennyit jelent ez a szó?

én 19 vagyok, ő 28


2011. jan. 26. 00:41
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
100%
nekem sokat, én csakis élőben mondanék ilyesmit. persze mindenki más és más.
2011. jan. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam súlya van az említett szónak, én sosem dobálóztam vele. A Barátnőmnek először SMS-ben írtam le a bűvös szót, és szerintem mindegy, milyen médiumon keresztül jut el a címzetthez :)
2011. jan. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
annyira bízom benne, hogy ő sem azért mondta, hogy hülyítsen..eddig nem csalódtam benne, csak valami miatt nehéz megbíznom a férfiakban..
2011. jan. 26. 00:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondta volna komolyan 5 hónap után?

Az én barátom kb. két hét után mondta nekem először, és már több, mint másfél éve együtt vagyunk :).

Szóval az öt hónap még "sok" is, bár nem idő függvénye a dolog, van akire előbb rátör a "vágy", hogy közölje, van aki csak később meri megtenni.

Legközelebb azért viszonozd a dolgot (persze ha te is szereted, de gondolom igen :) ), mert elég rosszul eshet neki, hogy kitárulkozik és te meg úgy teszel, mintha nem történt volna semmi (bár írtad, hogy megbántad, hogy nem másképpen reagáltál).

Szóval hajrá!

Ne félj, szerintem biztos komolyan mondta, a legtöbb fiú nem mondogat ilyesmit csak úgy (tapasztalataim szerint, bár biztos vannak kivételek).

L/23

2011. jan. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasik nehezen mondják ki ezt a szót, mert félnek tőle, pedig nagy valószínűséggel érzés is van mögötte. Sokszor könnyebb nekik először leírni, de igazán csak úgy van meg a komolysága, ha a szemedbe mondja.
2011. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most nézem.. elég nagy köztetek a korkülönbség, azért egy 28 éves férfi elég érett, hogy ne hülyítsen ilyen dolgokkal. Azért azt is hozzá tenném, hogy ebben a korban már inkább igazi párt keresnek és nem kalandot.
2011. jan. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Uram atyám,de jó,köszönöm.Megrohantak az emlékek:))Mi egy hónapja voltunk együtt a férjemmel,mikor azt mondtam neki valamire hogy utállak,mire ő azt válaszolta hogy én meg szeretlek.Akkor mondta először.Én csak néztem rá,és nem szóltam semmit.Másnap ez újra megismétlődött,de akkor már azt mondtam rá hogy én is téged.Annyira boldog lett.Biztos hogy komolyan gondolta.Ha ő csak úgy szórná ezt a szót,nem várt volna vele 5 hónapot.Köszi ezt a kérdést,olyan jó volt elolvasni:)))
2011. jan. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nagyon aranyos ez a történet, igazán nincs mit, én köszönöm, hogy leirtad ezt:)

annyira aranyos, ha jobban belegondolok, az, hogy az 5 hónap alatt nem mondott semmit,és most ez, remélem komolyan gondolja, ilyenkor nagyon rossz, hogy nem lehetek ott mellette, sajnos várni kell hétvégéig:)

2011. jan. 26. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
10:57-es vagyok megint.Egyébként én azért nem válaszoltam neki mikor először mondta nekem,mert én is ezen gondolkoztam,amin te,hogy ezt most komolyan e mondta,vagy csak úgy rávágta,de az óta is minden nap elmondja.Hát tudom hogy milyen rossz várni mikor az ember számolja a napokat,és ettől csak még lassabban vánszorog az idő.Gondolom kiváncsi vagy hogy mi lesz,fogja e mondani a szemedbe is:)Minden esetre szép hétvégét:)
2011. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!