Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondjátok ki fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondjátok ki fiúk azt h szeretlek?

Figyelt kérdés
Annyiszor mondtam már a barátomnak, de még egyszer se hallottam a szájából. Ma is mondtam neki h úgy szeretlek. De semmi, viszont magához ölelt és megcsókolt. Ez az lenne? Nem baj ha nem mondja ki, de tudni szeretném h igen szeret!
2011. febr. 17. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mondani sokmindent lehet ;) De a tettek mutatják ki valóban mit is érzünk...:) Amugy én mindig kimondom :)


23/F

2011. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
valaki nem szeret ezzel dobálózni,mint mostanság már túl sokan.de lehet egyszerűen nem olyan 'érzelmes',vagy mi erre a jó szó.én sem szoktam sokat mondani,pedig lány vagyok.de attól még érezheti,persze,sőt.
2011. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor mondom, ha tényleg úgy érzek és akkorse sokszor, hogy neváljon közhellyé. Legyen tartalma és súlya annak amikor kimondom és mégcsak véletlenül se legyen napi rutin hogy 5percenként mondogatom, mert akkor elveszik az egész varázsa.
2011. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az előző barátom mindig mondta hogy szeretlek, miközben egy másik nővel csalt. Ez a párom sose mondja, és 3 éve együtt vagyunk. Ha kimutatja, hogy szeret, miért kellene mondani? Viszont beszéld meg vele. Kérdezzd meg tőle, miért nem mondja.
2011. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor az h én mondtam neki h úgy szeretlek ezzel viszonozta nekem? Ezzel mondta ki a maga módján, h megölelt.
2011. febr. 17. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy ölelés,egy csók többet jelent minden szónál :)
2011. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én mondtam ki először a kapcsolataimban (fiú vok). Azóta megtanultam, h ha valaha lesz még bnőm, nem mondom ki, amíg ő nem mondja. Nem érdemes.
2011. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ez a fiúknál álltalában ígyvan.nagyon nemszoktak beszámolni,hogy mitéreznek,bár ez mindenkinél másképp van.pl az én barátom mondta először,hogy szeret,igaz akkor nemhittem el,mert szerintem a tettek beszélnek és nem a szavakkal lehet kifejezni valamit....gondolkodj fordítva.jobblenne ha megse ölelne sesemmi és csk úgy mondaná,hogy szeretlek?
2011. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
örülj neki. Addig jó míg érzed. Sokan állítják, onnantól van nagy baj, mikor a srác már mondja. Ekkor a nő - tudván, hogy a srác meg van érte "halva" annyira szeretni, könnyen átvághatja, át is vágja, megcsalja, visszaél a lehetőségekkel. Sajos ez gyakori. Akinek nem inge, nbe vegye magára.
2011. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mert az csak egy szó. Érezni kell hogy szeretnek, nem mondani.
2011. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!