Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik távkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok együtt? Milyen gyakran találkoztok? Teljesen megbíztok egymásban? Mekkora távolság van köztetek?Hány évesek vagytok? minden érdekel : )
2011. jan. 31. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom mennyire távkapcsolat,de anyuék:D 20éve vannak együtt,1-2 hetente jár haza apum két napra.Kb 700km van köztük,és szerintem teljesen megbíznak egymásban.Apu 18 éve így jár dolgozni,ami azért hosszú idő.
2011. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen. Hivatalosan 2 hónapja, de kimondatlanul már lassan egy éve. 6hetente találkozunk,rendszeresen emailezünk. Megbízunk egymásban. kb 200 km van köztünk, 20 évesek elmúltunk.
2011. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

18 éve?????? Jézusom!!!!!!

Mi májusban leszünk együtt 4 éve, és hétvégente találkozunk, de néha van, hogy 2-3 hetente tudunk csak tanulás vagy munka miatt. 150km van köztünk, és 100%-ig megbízunk egymásban, nem problémázunk, ha a másik nélkülünk megy el bulizni vagy ilyesmi, de máshogy nem is lehet távkapcsolatot fenntartani...

21/L és 25/F

2011. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátnőm él távkapcsolatban. Elég nagy a távolság, a fiú Spanyolországban él. Csak nagyon ritkán találkoznak, az évből mondjuk úgy összesen 2 hónapot töltenek együtt. Én nem tudom, hogy ők mennyire bíznak meg egymásban, de mivel már több, mint egy éve így együtt vannak, gondolom kölcsönös a bizalom. Más kérdés, hogy így nem igazán ismerhetik egymást annyira, mintha minden nap találkoznának. Ja, és mindketten 19 évesek.

18/L

2011. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en 2 evet boltam tavkapcsoltaban 2 hetente talalkoztunk...bizalom...megvolt de hiaba mert o is es en is eljartunk bulizni masokkal smarltunk es talalkozgattunk es a vegen ha mar egyutt is voltunk sosem mosolyogtunk en pl folyton a legjobb haveremrol beszeltem akibe beleszerettem o meg az egyetemi bulikrol...lassan mar kozos temank sem volt megis nagy szerelmenk szamitott neki is es nekem is! 18/L es 22/F ja es 400km
2011. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Fél éve vagyunk együtt, 4 hónapja nem találkoztunk.. 1 órányira lakik kocsival. Kb. hetente 1x telefon, naponta pár sms. Olyan sokszor, mintha egy idegennel lennék együtt.

Mindketten dolgozunk, hétvégén is gyakran..nem tudom még meddig lehet fenntartani egy ilyen kapcsolatot. 24/l

2011. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia mi 6 éve vagyunk együtt a párom kb olyan jó 1500km-rel arréb van most utoljára karácsonykor volt itthon előtte 5hónapig nem láttuk egymást én 25 vagyok a párom30 éves hát én megbizzok benne ! azt hogy ő ott mit csinál azt én nem tudhatom.De nem egy könnyü állapot bár ki bármit is mond azért az ilyen távolságok nagy brobára teszik a kapcsolatot.
2011. febr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!