Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik boldog távkapcsolatban élnek (kb 100km. -re gondolok) 1 éve, vagy esetleg még több?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor ismertek olyat, akinek ez működik?

Egy srác mondta nekem, hogy nagyon szeret, de nem akar velem járni a 100 km miatt, mert szerinte úgy rossz lenne nekem, és csak "lassan felemésztene" engem a ritka találkozás, úgy hogy inkább bele sem akar fogni. Csak a távolság a kifogása. Szerintetek? Megpróbálja rábeszélni, hogy mégis próbáljuk ki, vagy inkább ne? És ha igen hogyan? Tudom hogy csak nekem akar jót, de én inkább ritkán találkoznék vele mint Soha többé.


2011. aug. 9. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hétvégente sem tudtok találkozni? Én is úgy vagyok a párommal, hogy pénteken megyek hozzá és vasárnapig eggyütt vagyunk. De hét közben nem találkozunk.
2011. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, mi.. de hétvégén hazamegyek.
2011. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hány kilométerről van szó? azt is írjátok le légyszíves.
2011. aug. 9. 21:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 400 km-re lakok messze a páromtól és mind a kettőnknek rossz, nem csak nekem nem csak neki hogy nem vagyunk egymás mellett nem tudom megölelni néha, hanem mind a kettőnknek. 100 km az én részemről nem sok, de ha csak a távolság a kifogás akkor értelmesebb kifogást is mondhatna :) mert 100 km-t könnyebben lelehet utazni mint 500 vagy 1000 km-t.

A mi esetünkben működik van nehezebb időszak a tanulás munka miatt de tudom azt hogy ennél fog jobb jönni és törekszem egy jobb megoldásra akkor már a nehéz sem annyira nehéz.

2011. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A távolság csak akkor jelenthet akadályt ha a srácnak nincsen lovéja hogy találkozgasson veled....Lehet szeret csak úgy se tudna találkozni veled akármennyire is szeretne....
2011. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100 km, a 2. válaszoló voltam. ez nem vészes egyaltalan. vannak jó összeköttetések.
2011. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!