Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hogy viseli a távolságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viseli a távolságot ha távkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Kérdésem inkább azzokhoz szolna akinek a párja külföldön vagy több 100 km -re van tölük mennyire viseli meg a kapcsolatot milyen időközönként találkoztok? Menyire vagytok féltékeny volt már a távolság miatt konfliktus ja és hogy lehet kibirni ha vki mondjuk legaláb 2-3 hónapig abszolut nem találkozikm a párjával!Sajnos én most ebbe a cipőbe járok legutoljára agusztusba volt itthon majd csak az ünnepekre tud haza jönni de egyre inkább érzenm hogy kezdek befele fordulni igaz van 2 kisfiam akik napközben lekötnek de esetéként nagyon rossz egyedül hogy nem tudok a páromhoz bujni beszélgetni vele a kisfiamnak is nagyon hiányzik az apja Hasonló sorstársak véleményét várom!
2010. nov. 11. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
ej haj SZAR ügy! sajnos és is ilyen cipőben vagyok.. de szerencsére "csak" 200km...
2010. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja az nálunk közel több mint 2000kmre van!
2010. nov. 11. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Kitartás, már nincs sok hátra!

Egyébként az én párom 250 km-re van, általban szombatonként találkozunk, de van, hogy pénteken is. Most pl 3 hétig nem lesz találkozás:S

Féltékeny nem vagyok, megbízok benne, tudom, hogy szeret és nagyon fontos vagyok neki.

2010. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
az én párom 300000 km-re, a Holdon él :(
2010. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én 17 vagyok a baràtom 18

köztünk kb 1000 km a tàvolsàg..nincs gyerek vagy hasonló így simàn elmehetne vagy hagyhatna ha akarna, de Szeret és én is Szeretem és miatta mentem bele ebbe.. nem mondom, hogy nem nehéz, mert az..föleg mikor búcsúzni kell..àltalàban màsfél havonta làtjuk egymàst..

és teljesen megbízom benne..nem vagyunk egymàs mellett mégis tudjuk mikor mit csinàl a màsik, és elképzelni nem tudnànk, hogy megcsalja az egyik a màsikat.. ehhez nagy bizalom kell

De tudjuk, hogy ha ezen túljutunk, akkor mire oda kerül a sor, hogy összeköltözünk, tudjuk majd hogy mi màr egy ilyenen is túl vagyunk..nyitottabbak vagyunk egymàsnak, nem félünk az érzelmektöl, biztosabb lesz a kapcsolatunk, boldogabbak leszünk és nagyon jó lesz :)

kàr, hogy ez még messze.. de kitartunk!

nem bàntam meg, hogy belementem :)

egyébként, most leszünk egy évesek,ez alatt kb olyan 14 hetet voltunk éjjel nappal együtt. szval ismerjük is a màsikat azért :)

2010. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! kitartást mindenkinek! Akinek pedig a párja a holdon él mielőbbi komoly párkapcsolatot kivánok neki!D
2010. nov. 11. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!