Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen ajándékkal kedvesked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen ajándékkal kedveskedik párájának Valentin napra?

Figyelt kérdés
Ezt csak úgy kérdem szándék nélkül...
2009. febr. 6. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek a SugarShopba és jóóóósok cseresznyés gumicukorrudat teszek egy szív alakú dobozba. :) Imádja őket:) Aztán este meg természetesen... ;)
2009. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Istenem, 200-adik ilyen kérdés. Nem dobta ki a gép amikor kiírtad? Miért gondolod hogy neked mást fognak írni mint az előtted író 199 kérdezőnek? Tudom hogy le fognak érte pontozni de már nem bírtam megállni szó nélkül, minden nap felteszik ezt a kérdést rengetegszer...
2009. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
semmit. majmolás. nem ünnepeljük, inkább szánjuk, hogy vannak, akik több ezer ft-t kidobnak egy szív alakú párnáért mellé egy doboz csokival, és akkor elmondják, hogy mennyire szeretik egymást. Hát én február 1-én , 2-án, 14-én is ugyanúgy szeretem a párom, sőt még márciusban is. Az ajándékról meg annyit, hogy sokkal nagyobb örömöt tudsz szerezni a párodnak, ha egy átlagos napon adsz neki egy kis csokit.
2009. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem igaz. Lány létemre nekem is herótom van a Valentin naptól, ma nézegettem egyik helyen a csupa giccs szivecskés szarokat. Hát gusztustalan...

Eddig az volt a bajom, hogy nincs kivel ünnepelni, most meg van, és a barátom van kicsit elkeseredve, hogy én kijelentettem, hogy nem vagyok híve a valentin napi ajándékozásnak. Inkább spontán apróbb meglepetések.

2009. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz,pl mikor beteg voltam akkor nekem a barátom hozott sok finomságot és annyira örültem neki h nem bírtam ki h én ne vigyek neki valami finomat.:)
2009. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Van 1-2 jó oldal ahol jópofa dolgokat lehet kapni mindig az alkalomhoz megfelelőeket.Az egyik: ajandekcentrum.hu a másik: bigyoshop.hu
2009. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
EZt nézd meg: [link]
2009. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Mivel nekünk közel esik két ünnep egymáshoz, így egybefűztük őket.Mindketten praktikus ajándékok felé hajlunk.Tehát szívecske, zenélőmaci kizárva. Én ruhaneműt kapok, a barátom meg sötétítőfüggönyt. De ugyanilyen jónak tűnő ötlet a közös főzőcskélés, elektronikus holmik, ágynemű stb.:-)
2009. febr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Én a Párom egy csodás estével lepem meg...épp úgy mint akármelyik átlagos napon, amikor együtt vagyunk! Sütök neki valami finomat, felhúzok egy szexi rucit, és jöhet az este...Természetesen ugyan a gondoskodás, odafigyelés, és szeretet a másik oldalról is megmutatkozik!
2009. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Úgy vagyok ezzel én is mint az egyik előttem váaszoló. Mig nem volt párom addig "sirtam" hogy nincs kivel ünnepelni. Másfél éve van párom, és most "sirok" azokon akik divatból, igy valentinnap alkalmából "szeretik" egymást. Én szeretem a páromat az év minden napján. És néha meglepem valamivel:) ettől valentinnap minden nap az évben. Nem kell majmolni nyugatot mindenben.

18-L

2009. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!