Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékkal szoktad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékkal szoktad meglepni a párodat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Házassági évfordulóra valami hasznosat: egy drágább toll, bőr aktatáska, irattartó, névjegykártyatartó (mikor mire van szüksége)


Születésnapra: ruhanemű, általában ing, nyakkendő.


Karácsonyra: könyv, DVD, CD

2011. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: ezt miért is kellene moderáltatni?
2011. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 twinky ***** válasza:
100%

Tobbnyire feher rozsaval, mert az a kedvence.

De legutobb a szulinapja alkalmabol elvittem a nagymamajahoz, mert az orszag masik vegeben lakik es reg latta.

2011. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, második:jó nagy tahó vagy ,de csinálj amit akarsz, semmi kivetnivaló nincs a kérdésben. :)
2011. aug. 2. 21:51
 5/8 AndiBandi93 ***** válasza:

Mivel szeretek és szerintem tudok is rajzolni, ezért legutóbb az évfordulónkra egy rólunk készült rajzzal leptem meg :) Szeretek saját készítésű ajándékokat adni, szerintem azok érnek a legtöbbet :)

De ha nincs valakinek tehetsége a rajzhoz, szerintem nyugodtan csinálhat egy vicces fotóalbumot stb. Fantázia a lényeg. Sokan megkérnek, hogy jaj nem tudnak mit ajándékba adni, de jobban szeretnék, ha valami egyedi lenne, így rajzoljam le a barátjukkal/nőjükkel. Könyörgöm, mindenki születik egy kis kreativitással, és egy egyszerű dolognak is tud örülni az illető, ha igazán szereti az ajándékozót.

2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
olyasmiket, amiket első írt. férjem szereti a minőségi dolgokat, de pl. nyakkendőtűt magának nem venne úgyse. meg vadászik, ezzel kapcsolatos cuccokat is szoktam neki venni.
2011. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelem az elszólásokat. Ezért kapott sírjából kikelős zombis kispárnát, egyedi kézzel készült hátizsákot, festett bögrét. Az első karácsonyra párnának kihímeztem azt a rajzot, amit nekem csinált az első randira.:) Egy csontváz-sárkány.

De persze ez függ az életkortól, stílustól. Nem mindenki értékeli a saját készítésű dolgokat.

2011. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egyébként szerintem is lehet örülni a saját kézzel készített dolgoknak is, főleg ha szépen sikerül, és kellő kreativitással és kézügyességgel is rendelkezünk.
2011. aug. 3. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!