Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném meglepni a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném meglepni a páromat valami apró ajándékkal. Esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés
Iszonyú elviselhetetlen voltam az elmúlt 2-3 hétben, de kitartott a Drága, és most meg lelkiismeret-furdalásom van, hogy ennyire undorító egy nőszemély vagyok. Ezért szeretném meglepni valamivel :) Esetleg valami ötlet? A képes-párna/bögre/stb nem igazán a mi asztalunk, nem vagyunk ez a hű de romantikus pár, 9 hónapja vagyunk együtt. 17L
2011. máj. 30. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

szexi fehérnemű, orális kényeztetés, vagy én már csináltam olyat, mivel szereti a lekváros fánkot, mielőtt odamentem hozzá, bementem a pékségbe, és vittem meglepi-fánkot:) aranys kis figyelmesség, de szerintem jól eső tud lenni

17L

2011. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam a csoki mindig beválik. ;D
2011. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 cherry. ***** válasza:
Te kellene tudd, hogy Ő mit szeret. Amit az első írt, az tök jó:-)
2011. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

süss vagy főzz neki vmit.

nemtom szexuális téren mit preferáltok de engem pl a barátnőm azzal kenyerezne le, ha vmi szexi cuccot beszerezne, pl fűző, harisnyatartó, magassarkú... és abban lenne. vagy pl venne egy bilincset az érdekes és jó meglepetés lenne :D

esetleg lejthetsz neki egy sztriptíztáncot.

az a jó, ha nem ilyen tárgyi ajándékot adsz neki mert így sztem jobban lehet éreztetni h rájöttél h hülye voltál és most kárpótlod vhogy... sztem.

2011. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok, kihagytam még hogy egy hosszú, (1 órás pl), kimerítő erotikus masszázs, finom masszázsolajjal, gyertyákkal, lágy zenével. szóval amire készülsz. az is nagyon tuti tud lenni!
2011. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Mindegyik baromi hasznos, később is fel tudom használni őket, úgyhogy tényleg köszi:]
2011. jún. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!