Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Megváltozhat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megváltozhat a véleményem 1 nap alatt?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal,én 20 éves vagyok,ő 22. Eleinte jól kijöttünk,minden happy volt,még most is vannak jó időszakok,de sajnos "belerondít" a féltékenység(nekem ő rengeteg okot ad rá egy ideje,én meg semennyit,mégis kezdettől fogva kapom az ívet) és a folyamatos veszekedés. Legnagyobb problémám az,hogy teljesen hülyének néz. Kritizál mindig, nem vesz komolyan, általában ezeket hallom tőle:

"Már megint beképzeled magadnak ezt is."

"Már megint nem lehet veled beszélni."

"Megint hiszti..."

"Te sosem értesz meg."

Legutóbb olyanért kaptam meg hogy felfújom a dolgokat,hogy filmnézés közben felpattantam,hogy sietek,mert késésben voltam,erre párom letámadott,hogy mibajom már megint,azonnal hagyjam abba a gúnyos vigyorgást(ami egyébként csak azért volt az arcomon mert egyszerűen nem értettem,hogy ezért miért akad ki),nem szóltam hozzá egy szót se,ő meg szidalmazott,aztán kilökött az ajtón,utánamhajigálta a táskámat és beb*szta az ajtót. És erre ő azt mondta,hogy nem érti hogy minek fújom fel a dolgot,meg ne hisztizzek. Ilyenekről van szó. Na meg mindig azzal tartott sakkban,hogy ha valami nem tetszett neki,akkor rögtön jött az "Ennek nincs értelme,nem értjük meg egymást,szakítsunk." mondat. Később bevallotta,hogy ezeket azért mondta mindig,hogy mégjobban magához láncoljon,meg élvezte,hogy ilyenkor tökre megijedek és megfeledkezek arról,hogy mi bajom van és könyörgök neki,hogy ne legyen vége. Én meg egyszer mondtam neki,hogy legyen vége,de akkor sem vett komolyan,pedig visszaadtam a kulcsokat is,mindent,de csak nevetett és mondta hogy úgyse lesz vége.

Ezek miatt úgy érzem besokalltam,nem tudom őt szeretni. Szeretem őt "a szívemmel",de nem nem akarom átölelni,megcsókolni,stb. Annyira semmibevesz....és nem tudom megértetni vele,hogy ez nem jó nekem:(

Mindez 1 nap alatt jött ki belőlem. Mármint ez,hogy elegem van,nem akarok hozzáérni,nem tudok vele kedves lenni. Azóta így van.

Arra gondoltam,hogy évforduló után szünetet kérek tőle(meg akarom ünnepelni,már régóta készülök rá),és azalatt meg elválik hogy ki hogy viszonyul a másikhoz valójában.

Szerintetek mit csináljak?:S


2011. jan. 31. 00:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen,mondtam is neki sokszor,hogy tud hisztizni rendesen,erre csak az a válasza,hogy ő nem hisztizik,mert azt a nők szoktak.

Számomra egy-két beszélgetést még megér a dolog,de (szerencsére vagy nem) már annyira lemondónak érzem magam,hogy ha nem lesz sikeres a beszélgetés,véget vetek ennek. Szeretném,ha annyit és azt kapnám,amit én adok...

2011. jan. 31. 02:01
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretném,ha annyit és azt kapnám,amit én adok..."

- Nos, EZ a helyes hozzáállás! Sok sikert, és elszántságot! :-)


Pedro

2011. jan. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

01:57 vagyok.

Hát, jót röhögtem.

A barátod azt mondja, hogy ő nem hisztizik, mert a nők szoktak hisztizni.

Nos, akkor mondd meg neki, hogy oké, a férfiak nem szoktak hisztizni, viszont egy igazi férfi nem is lökdös nőket (főleg nem a barátnőjét, akit állítólag szeret...).

Legközelebb, ha nem tetszik neki valami, majd le is kever egyet???

Most komolyan...pfff...

Én a legközelebbi ilyen kirohanásánál (bár remélem azt már nem várod meg, annál biztos okosabb vagy) megmondanám neki, hogy "figyelj drágám, márpedig egy hisztis p*nci vagy, keress magad mellé egy cuki fiúkát és neki csináld a műsort" :D.

2011. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

nagyon javaslom a Miért a rossz lányokat veszik el a férfiak c. könyvet!

abban le van írva, hogy fordíthatod át: ne ő szórakozzon rajtad, hanem ő legyen beaggódva miattad!

2011. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!