Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek/tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek/tennétek, ha a párotokkal kikezd valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a pasim kidobó egy discoban.Én nem járok vele,mert én más zenei irányzatot szeretek.Ma mondta,hogy tegnap éjjel valaki rá akart mászni,ő visszautasította.

Ezt hogy reagáljam le? Szóljak a csajnak,hogy állítson magán,vagy ne égessem magam?


2011. jan. 30. 22:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Visszautasította, tehát az ügy le van zárva.
2011. jan. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez nem gond egy kapcsolatban, bármikor megeshet hogy valakinek a párjára rámászik valaki. Akkor van a baj ha megismétli a személy a dolgot, na akkor kell neked is lépned. De ahogy a többiek is mondták örülj neki hogy a pasid elmondta a dolgot.
2011. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Velünk is volt ilyen, többször is. Kedvesem szintén visszautasította a jelentkezőket, akik, miután közölte,hogy van barátnője, le is koptak - egyvalaki volt olyan pofátlan egy fesztiválon, hogy tovább kérdezte, hogy én ott vagyok-e... Nyilván mérges voltam, főleg az utolsónál, de arra gondoltam, talán még jót is tettek ezek a dolgok kedvesem önbizalmának (nem hiszi el, hogy jól néz ki, pedig de...) és így elhiszi, hogy ő elég jó, és én nem fogok lelépni valaki "jobbal", mert nem akarok. Ha itt megáll az önbizalma erősítgetésével, akkor ennyit nem sajnálok tőle, hadd érezze, hogy másnak is kell(ene).
2011. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Húúúú én nagyon utálom az olyan nőket,akik pofátlanul kikezde(né)nek az olyan pasival,akiről tudják,hogy van barátnője.Szerintem nagy szegénységi bizonyitvány!!!Én sosem voltam ilyen!Ha jól néz ki egy csávó,magamban konstatálom,hogy de jó a barátnőjének,aztán kész.
2011. jan. 31. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Megmutatta,hogy ki az a csaj,aki rámászott,hát most már tudok röhögni az egészen! :D
2011. jan. 31. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!