Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek/tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek/tennétek, ha a párotokkal kikezd valaki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a pasim kidobó egy discoban.Én nem járok vele,mert én más zenei irányzatot szeretek.Ma mondta,hogy tegnap éjjel valaki rá akart mászni,ő visszautasította.

Ezt hogy reagáljam le? Szóljak a csajnak,hogy állítson magán,vagy ne égessem magam?


2011. jan. 30. 22:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,akkor nem idegesítem magam feleslegesen! :)


22:20-as! Talán ismersz,hogy ilyen megállapításaid vannak? :S

2011. jan. 30. 22:23
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha szólsz neki, az tuti jele, hogy nem bízol a pasidban.

Komolyan, minek lealacsonyodni a csaj szintjére? Tojj a fejére és kész. Nem is kell ezzel foglalkozni.

Én is olyan "szerencsétlen" vagyok, hogy a párom nagyon jóképű, és szinte akárhová megy, kikezd vele valaki. Mégis évek óta kitart mellettem :) Jesszus, ha azon stresszelnék, ki akart rámászni már megint, egész nap mással se foglalkoznék :D:D

2011. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
nem ismerlek, csak gondolj már bele.
2011. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Oké,magyarán mondva akkor sz@rok rá! :D És abban is nagyon igazatok van,hogy örülhetek,hogy elmondta! :)

Köszönöm,hogy "helyre pofoztatok"!

2011. jan. 30. 22:29
 15/25 anonim ***** válasza:
4db 22:20-as van
2011. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Az utolsóra gondoltam,nem vettem észre,hogy ennyi van belőle,bocsi. :)
2011. jan. 30. 22:38
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Férjem közel 40 évesen fogott bele egy egyetembe. Sokáig nem volt társasága, mondtam, hogy tessék barátkozni a "sorstársakkal", úgy alkulnak ki barátságok.

Egyik nap jött haza, hogy kiment két előadás között a teremből, az egyik lány meg utána vitte az ott hagyott cuccait, aztán beszélgettek. Majd a lány elhívta kávézni. Vajon jegyzeteket akart tőle?

Hát édespofa, nem, nem azt akart tőled :)

De olyan gyermeki naivitás van benne ilyen téren, hogy ihaj :)


De hát ő nős, miért akarna bármit a csaj?

1. Honnan tudná?

2. Ha tudná, miért érdekelné?


Kééész :) És az volt a legnagyobb baja, hogy biztos le akarják nyúlni a jegyzeteit :)))

2011. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ez aranyos! :)
2011. jan. 30. 22:47
 19/25 anonim ***** válasza:

A tudtára akarod adni, hogy jobb, ha vissza fogja magát? Most komolyan, mert ha nem? Akkor toporzékolsz? Vagy megvered?


Ne égesd már le magad.. Ha neki állsz pattogni, úgy lesz vele, hogy jaj, mi egy hisztisz hülye pi.csa nője van ennek, majd én leszek a megértő, kedves jófej csaj, akihez menekülhet a rigolyás nőjétől. Még adnád alá a lovat. Ha ilyenkor balhézol tényleg az a vége, hogy megerősíted, hogy gáz vagy és a másik már csak azzal is jobb, hogy nem hisztizik.

2011. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Jaaaj én akkorát nevetnék a helyedben a csajon, hogy haj! És nagyon örülnék neki, hogy olyan helyes pasim van, akivel más nők még úgy is ki akarnak kezdeni, hogy tudják: tiltott gyümölcs (amúgy ez éppen vágyfokozó szokott lenni, szóval ezért nem érdekelte valószínűleg...meg az is lehet, hogy akkor már nem volt szomjas).

Ja és ezt a páromnak is mindenképpen hangoztatnám, hogy dagadjon a melle, amiért még mindig így tetszik a csajának :P:P, ez jó flörtalap, és a flört tartja igazán egybe a kapcsolatokat ;) Egyszóval én nagyon könnyen a saját előnyömre változtatnám a helyzetet! Ebből 2 perc alatt még szexet is ki lehet hozni, ami szintén a te oldaladat erősíti ;) Hajrá!

2011. jan. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!