Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek szerintetek? 21/F...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? 21/F Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Nos , a következő a szituáció :


Az egyik közösségi oldalon levelet küldtem az egyik lánynak természetesen ismerkedés gyanánt , azonban mielőtt elküldtem volna , az ismerősei között észrevettem az egyik évfolyamtársnőm is ott van az egyetemről . Elhívtam egy sétára hogy mondjon már pár információt a másik lányról , eljött , de a lányról , jó ha 3 mondat esett , de úgy éreztem nem is gond 3 óra sétálás alatt kellemesen elbeszélgettünk , meséltem neki a levélről , pár nap múlva érdeklődött , hogy mi a helyzet. Írtam neki hogy a lány le sem s..rt. Kiváncsi volt a levélre , elküldtem neki , és azt mondta őt levenné a lábáról . Az MSN beszélgetéseink alatt azt a következtetést vontam le , hogy ő az ún. normális lányok közé tartozik . Elmondtam neki , hogy akár egy kapcsolatot is el tudnék képzelni vele , ekkor nem jutott szóhoz pár percig .... :)


Később kiderült van barátja , DE


Ahogy elmesélte , a csávó nagyban s...ik rá , elmondása szerint folyamatosan halasztgatja a találkozóikat , nagyban megy a WOW meg a CS meg a többi , többre tartja a számítógépét mint a barátnőjét .....


Hát én nem ez a fajta vagyok . Szerintetek dobjam be magam ?


2011. jan. 30. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
De mégis csak van barátja. És figyeld meg, jobban kötődik ehhez a teszetosza genyadék csávóhoz, mint ahogy egy normálishoz kötődne. Nincs sok esélyed, pajti.
2011. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindennévfoglalt? ***** válasza:
100%
Ha egyszer elment veled sétálni, többször is elfog, de ne nyomulj, mert tényleg szemét dolog ha van barátja, de ha egy idő után jobban elvan veled, akkor meg úgyis dobja, ha persze tényleg igazak amiket mond a párjáról.
2011. jan. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"nagyban megy a WOW meg a CS" ;D mekkora arc lehet a gyerek :P persze ez elég gáz amúgy.

A válaszom pedig: Igen, dobd be magad!

2011. jan. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sokat játszottam én is a fenn említett játékokat meg másik 1000-et is az egész középsulit végigjátszottam de sose ment a tanulás kárára , fél évvel

ezelőtt meg az összes ment a kukába szemrebbenés nélkül. Azóta ,,tiszta,, vagyok :D


Egyébként megkérdeztem tőle , hogy volna kedve még egy sétára , nem sokat gondolkodott rajta igent mondott.


A barátját az nem érdekli amiről ő éppen beszélne . Velem el lehet beszélgetni akármiről igy mondta. Szerintem nincs elég önbizalma , hogy megmondja kerek perec ELÉG VOLT...


Tudom , tiszteletben tartom , hogy van barátja , mondtam is neki , de rábizom az időre , hogy hátha átpártol.

2011. jan. 30. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
dobd be magad...ha megfogja benned valami akkor úgyis otthagyja a kockát..
2011. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!