Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mire számítsak?

Figyelt kérdés
Egy nálam idősebb lánnyal, megismerkedtem 2 hónapja, kavartunk, ő kezdeményezett, kapcsolatban volt még, ráaádsul egy 3 éves kapcsolata volt, állítása szerint, mrá csak megszokásból voltak együtt, mert nemvolt jó már az egész, a palija rájött hogy megcsalta őt, szakítottak, a srác már 1 hete állandóan hívja, össze akar vele újra jönni(a lány meg nem akar, már vele lenni), folyamatosan kérdi tőle, ki volt az a srác, akivel megcsalta( vagyis én), de a lány nem hajlandó elárulni. Én szeretem a lányt, még a szakítás előtt ő is mondta hogy így érez, most a szakítás után maga alatt volt/van, megértem, első kapcsolata volt, sokáig tartott. Én szeretnék vele összejönni, jó nem ebben a percben, gondolom neki is idő kell. De Szerintetek lenne rá esély, hogy összejöjjünk? Vagy én csak addig voltam jó, amíg együtt voltak?
2011. jan. 30. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan van rá esély egy kicsit később, ha helyrerakta magában a dolgokat. Tudom, hogy ezt nem kérdezted, de csak egy jó tanács: én nem jönnék össze egy ilyen lánnyal, akármennyire rossz is volt már a kapcsolata. Aki mással megteszi ezt, veled is.
2011. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, csak hát idősebb is nálam, gyönyörűen néz ki. egyszerűen nem tudtam nemet mondani, és a 2 hónap alatt meg beleszerettem, remélem lesz esélyem, bár azt mondta, hogy elég volt neki, most egyedül akar lenni, szórakozni stb, mert a 3 év alatt nem tehette meg. én remélem helyrerakja a dolgokat magában, és lesz valami.
2011. jan. 30. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!