Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire számitsak...

Szerintetek mire számitsak ezek után a banyától?

Figyelt kérdés
Az anyósomnak sose tetszik semmi, féltékenykedik a fiára! Félti, Óvja. Zavarja hogy többet van nállunk mint otthon. És cseszeget, de ugy hogy a fia ne tudja és mikor mondom a fiának akkor nem hisz nekem Ráadásul azt még anyóspajtás sem tudja higy a fia eljegyez okt6-án a névnapomon! Utánna fél év mulva hozzánk költözik.
2009. szept. 16. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy a jövendőbelid anyját (aki mégis felnevelte akit te szeretsz) már előre banyának nevezed, így ne számíts sok jóra. A későbbiekben sem.
2009. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha beszélsz anyóssal, akkor vedd fel diktafonra és játszd le a fiának. Akkor meglátja, mire megy ki az anyja...
2009. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorolj önkritikát és lehet, hogyha kijavítod a sajátodat, az anyósod is kedvesebb lesz.
2009. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem szinte az összes ilyen. Csak nálunk még arra is irigy, ha kicsit jobban megy és tudunk venni magunknak ezt-azt. Ha cseszeget, ne vedd fel, mintha meg sem hallanád, majd pofára esik október 6-án:)
2009. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ok, az én anyósom se egy tündér.Mindig cseszeget, olyanokat mond, hogy megpofoz. Ugyhogy én értem ezt a "banya" kifejezést, hirtelen felindultságból. Csak az nem érti, aki még nem élt át olyant, hogy vissza se mer szólni anyósnak, pont azért, ahogy irtátok, mert mégiscsak ő nevelte fel a drágát.De, hogy az összes ilyen? Mi is ilyenek leszünk? Nem hiszem hogy az összes ilyen. Kérdező, nyugi. Ha külön fogtok lakni, akkor nem tudja befojásolni anyósod. Az a fél év meg arra jó, hogy ha ilyenért szétmennétek, akkor a párod minden miatt izélna téged, fogd fel ugy mint egy teszt, vagy költözzetek össze hamarabb. Sok boldogságot.
2009. szept. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Uccsó válaszadó!

Köszönöm a válaszod!!!

Úgy gondolom nem kell magamba néznem mert én nem tettem semmit! az a helyzet hogy mikor 1 évvel ezelött odaköltöztem hozzájuk, 2hónapig laktam ott, addig jó voltam még havonta abarátom és én 30.000 -30.000-ret letettünk az asztalra!!!

Az 60.000ft! Abból mi, se kaját se semmit nem láttunk abból a pénzből! Addig jófej volt mameddig mosta főztem takaritottam, anyit nem mondtak hogy kösz hogy megcsináltad vagy valami...Akkor ezek után én nem nyalom a seggét! Mostmeg hogy hazaköltöztem már nem vagyok szimpatikus.. vajon mért? :) :( És még én ne nevezzem banányak?? Megvan rá az okom!!

Kétszínű némber! És akinek nem volt még ilyen afférja az anyósával, annak csak gratulálni tudok! De(mi) a nem szimpi menyek sajna többségben vagyunk!

2009. szept. 16. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
9.52-es vagyok. Válaszolj légyszi miért nem tudtok hamarabb összeköltözni, mert igy nem tudunk segiteni jobban. Amugy akárki vagy köszönjük a lepontozást, bár nem értjük...Ugyis kiderül ki pontozgat le, mert annak nől a pontozásért kapott értéke, viszont rosszul értékel...hát ez van :-)
2009. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én nem lepontoztalak hanem fel :) 9.52-es!

Azért nem tudunk összeköltözni mert a barátom csak fél év mulva akarja a bútorozást! :)

2009. szept. 16. 11:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Sztem a mai világban már van egy két kütyü hogy dokumentálj dolgokat! Pl beszerezhetnél egy mini kamerát amivel az ilyen mocskolódásokat dokumentálod!!


A völegényednek meg a helyedben megmondanám ha nem hisz neked akkor vegye el az anyját ne téged!!

A párodban is van hiba az anyós meg egy dög!!

Tarkólövés az ilyennek!!!


Velünk ugyanez volt a szitu amíg fel nem nyílt a szemem, csak erre ráment 2 kisbabánk....


(29F)

2009. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Uccsó válaszadó (29F)

Köszi a tanácsot

Sajnálom! De jó hogy időbe felnyitottad a szemed!!!

2009. szept. 17. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!