Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lindynette 20 fogamzásgátlóv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lindynette 20 fogamzásgátlóval kapcsolatban észleltem az alábbi mellékhatásokat:ingerültség, feszültség, hangulatingadozás, vágycsökkenés, néha fejfájás. Ezek fognak enyhülni vagy ilyesmire ne is számítsak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta szeded. Én most kezdem az 5.ik levéllel, és az első három hónapban volt ritka szar a dolog...mármint a hasfájástól a depresszióg szinte minden megvolt..aztán a negyedik levéllel elmúlt a nagyrésze. Ha megszokja a szervezeted, akkor idővel enyhülhetnek a tünetek is. Ha letelt már a három hónap, és még mindig nem érzed, hogy jobban lennél, akkor érdemes feliratni valami mást, hátha az jobban beválik. (plusz egy tipp. én is itt kaptam, esetleg szedhetnél Activalt, mert a fogamzásgátló nagyon megterheli a szervezeted...ebben pedig vannak olyan ásványi anyagok, amelyekre a szervezetnek szüksége van.) Próba cseresznye.
2008. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és a tippet! Én most fogom a 2. levelet elkezdeni, ugyhogy akkor reménykedek benne, hogy ez változni fog!
2008. jún. 12. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
én most kezdtem el egy hete szedni az ötödik levelet, és úgy döntöttem, h holnaptól nem veszem be és kedden a dokitól feliratok új tabit. nekem nemhogy nem múlt el ez a hangulatingadozás, de híztam 7 kilót, a libidóm eltűnt, lassan a kapcsolatom megy tönkre ettől a gyógyszertől, úgyhogy ha 3 hónapig nem múlnak el a tünetek, szerintem azonnal válts.
2009. okt. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a második levelem felénél tartok..


Első hónap közepén jött a gyomorfájdalom:D.. azt kihevertem "szerencsére " ezt felváltotta a migrénes fejfájás ami már lassan két hete tart:D:D

A libidóm nekem is elhagyta az élők világát.. katasztrófa.. Azért még a harmadik havit beszedem.

2009. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!