Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekli hogy én mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli hogy én mit gondolok?

Figyelt kérdés
A barátnőm fontos kérdésekben sohasem kéri ki a véleményem. Nem is érdekli, hogy nekem hogyan lenne jó, pedig én mindig alkalmazkodtam hozzá ilyen kérdésekben. Pl. Most is elmegy Pestre dolgozni egy tré helyre, holott közelebb jobb helyen lehetett volna, én meg nem akarok Pesten élni, meg se kérdezte én mit szólnék hozzá. 23/F
2011. jan. 30. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert erősebb mint te és tudja. Nem kell papucsnak lenned ehhez, de ha nem fogod férfi módjára a csajt, neki kell felvállalni a szerepet, bármennyire is paradox ez.


23f

2011. jan. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, az a baj, hogy mindig alkalmazkodtál hozzá, és mindig úgy cselekedtél, ahogy neki jó. Figyelmesnek kell lenni, de azért nem kell minden kívánságát lesni, néha odakell csapni az asztalra, és megmondani a saját véleményedet.
2011. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél papucs! Nem is vagy lábtörlő, akin csak úgy átlehet menni megkérdezés nélkül, szóval mond el neki a problémádat. Mert így nem működhet sokáig, mert látod már beleuntál..

18/l

2011. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légy kemény! Előbb keményen lődd meg, majd csapj a lovak közé.
2011. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne költözz vele Pestre. Akkor talán észreveszi magát. 22/N
2011. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!