Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi érdekli 10 hós babátokat?...

Mi érdekli 10 hós babátokat? Játékra gondolok.

Figyelt kérdés

Nekünk van a zörgő kismozdonytól, zenélő guruló oroszlántól kezdve a DVD tokon át az ásványvizes palackig, de szinte semmi nem köti le, vagy csak egy rövid időre.

Most kezdett el mászni és persze vonzzák a kábelek (sajnos nem mindet tudjuk eldugni), és egyéb tiltott berendezések....

Tudom, hogy ez most egy ilyen "fedezzük fel a világot" korszak, de mégis mivel lehetne lekötni????(Főleg ebben a trutyi időben, amikor beszorulunk a négy fal közé)

10 hós kisfiúról van szó:)


2010. jún. 3. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Sütifaló Kincsesbödön (Fisher P.) nálunk hónapok óta nagy kedvenc. 7 hós volt, mikor kapta, most 11 hós és még mindig imádja.
2010. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8 hónapos a kisfiam, és természetesen őt is az érdekli, ami tilos. Pl. odamászni a ruhaszárítóhoz, és azt húzgálni - majdnem magára borítani, virágok tépkedése, virágföldbe belenyúlkálás, tűzhely ajtóhoz odamászás, abba kapaszkodva felállás, az lenyitás, tv-polchoz odamászás, ott felállás, fiók kihúzása, majd visszacsukása - közben ujjai ott hagyása, polcon lévő dísztárgyak leborogatása (már csak olyat hagyok ott, ami nem törékeny), polcon lévő telefon egységének nyomkodása (egy nap nem tudom, hányszor hallgatom meg a Jú hev nó nyú messzidzsiz szöveget)...

Szóval kész kabaré, pedig rengeteg játéka van, de mindegyik csak pár percig érdekli, tök mindegy, hogy ott vagyok vele vagy éppen teszem a dolgom. Ő inkább felfedezi a világot. :)

2010. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!