Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi a jó döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Barátom meg én azt tervezgettük hogy össze kellene költöznünk (igazából csak én tervezgettem). De láttam rajta hogy csak a kifogásokat keresi így rákérdeztem hogy mi a baja hogy tényleg akarja e ezt a költözést vagy csak azért helyeselt mindig mert nem akarta hogy rossz legyen nekem. Igaz lehet hogy én is kicsit erőszakos voltam vele mivel fiatalabb nálam egy kicsivel és már szeretnék önálló életet. Csak most meg már olyan érzésem van hogy mi van akkor ha csak mindig azt mondta amit hallani akartam. Szerintetek most mi lenne a jó megoldás mert már 2 napja nem nagyon beszélgettünk.

24/L 22/F


2011. jan. 29. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy az előző kapcsolataid miatt vagy ilyen bizalmatlan. Remélem, rendeződnek a dolgok, majd írd meg, hogy sikerült a beszélgetés. Még azt tanácsolnám, hogyha mindent tisztáztatok, és ő valóban nem akarja még az összeköltözést, ne neheztelj rá. Lehet, hogy fél-1 év múlva pont ő fogja kérni, hogy költözzetek össze. Drukkolok!
2011. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
hát szerintem ne erőltesd ezt a költőzést csak azért nem mongya meg hogy nem akarja mert nem akar meg bántani de majd ha vársz 1 évet szerintem akkor már felhozhatod agy egy kis időt neki soksikert
2011. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!