Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi a jó döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

Barátom meg én azt tervezgettük hogy össze kellene költöznünk (igazából csak én tervezgettem). De láttam rajta hogy csak a kifogásokat keresi így rákérdeztem hogy mi a baja hogy tényleg akarja e ezt a költözést vagy csak azért helyeselt mindig mert nem akarta hogy rossz legyen nekem. Igaz lehet hogy én is kicsit erőszakos voltam vele mivel fiatalabb nálam egy kicsivel és már szeretnék önálló életet. Csak most meg már olyan érzésem van hogy mi van akkor ha csak mindig azt mondta amit hallani akartam. Szerintetek most mi lenne a jó megoldás mert már 2 napja nem nagyon beszélgettünk.

24/L 22/F


2011. jan. 29. 16:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lassan 1 éve vagyunk együtt.
2011. jan. 29. 16:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még vele.
2011. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már mint mire várjak? Lehet hogy eddig is mindig csak azért mondta hogy szeret mert hallani akartam ?
2011. jan. 29. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy őszintén mondja el a véleményét az összeköltözésről. Ha még nem akarja, ne erőltesd! Attól még ugyanúgy szerethet téged. 1 éve vagytok együtt, az nem olyan sok idő. Mi a párommal lassan 8 éve együtt vagyunk, és csak 3 évvel ezelőtt költöztünk össze. Nem kell siettetni, a férfiak másképp működnek, talán neki ez túl gyors.

25/L

2011. jan. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó rendben el hiszem neki hogy nem akar összeköltözni de akkor miért mondta hogy jó lenne meg minden de közben állandóan láttam rajta hogy a kifogásokat keresi.
2011. jan. 29. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert szeret téged, és nem akart megbántani.
2011. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hülyén érzem magamat mert nem volt őszinte velem meg én már bele éltem magamat. Meg olyan érzésem lenne hogy nem is abba a határozott pasiba volnék szerelmes akibe eddig voltam hanem egy papucsba.
2011. jan. 29. 17:04
 8/12 A kérdező kommentje:
Csalódót vagyok.
2011. jan. 29. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezért mondom azt, hogy üljetek le beszélgetni. Legyetek egymással őszinték. Kérd meg rá a párod, hogy mondja el, miért nem akarja az összeköltözést, de ŐSZINTÉN, és ne keressen kifogásokat. Kérdezd meg, miért mondta akkor többször is azt, hogy, milyen jó lenne?(szerintem tényleg csak azért, mert nem akart megbántani, de ezt neked kell eldöntened). A lényeg, hogy kommunikáljatok egymással, beszéljétek meg, mert így csak emészted magad és mindenfélét belegondolsz a dolgokba. Én megértem, ha neki ez még túl korai.
2011. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Áááááááá megörülők. Lehet hogy az előző kapcsolataim miatt vagyok úgy hogy ha 1szer hazudott akkor előtte is meg utána hazudni fog ? De megfogadom a tanácsodat és leülök vele beszélgetni.
2011. jan. 29. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!