Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmet leszoktatni a hétvégi ivászatról?

Figyelt kérdés
A barátnőm hétköznaponként teljesen normálisan viselkedik, de péntek és szombat este teljesen bekattan és egyfolytában inni akar. Attól f
2011. jan. 29. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg. annyit igazán megtehet érted hogy ha nem is teljesen de lekorlátozza a bulizást. ha nem érti meg akkor állísd választás elé. hogy te vagy a buli. ha van egy kis esze akkor enged.
2011. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
hülye lesz ha egy pasiért lemond a bulizásról..;)
2011. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Több szexel!
2011. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ha annyira nem képes h kevesebbet bulizzon a srác miatt akkor nem is szereti igazán. kompromisszumokat muszáj kötni minden kapcsolatban
2011. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ismerős téma...

Ha nincs egy időben a találkozásotok idejével, akkor oké. Meg kell beszélni vele józanul! a dolgokat.

Mennyi idősek vagytok?

2011. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kössetek kompromisszumot! Beszéljétek meg, hogy szeretnél több olyan közös programot, ahol nem a bulié, meg az ivászaté a főszerep. Meg találj is ki ilyeneket. Mondjuk kirándulás, séta, bármilyen közös hobbi.

Viszont gondolom még fiatal, szórakozni, bulizni, ne korlátozd le teljesen, egy-kéthetente iszogatós buli még belefér.

2011. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jav: Úgy kéthetente egy iszogatós buli.
2011. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

16.48-as vagyok.

Ha lenne közös program, talán nem inna. Ha keveset találkoztok és ezért állt neki inni, akkor tényleg ki kell találni valami jó programot. Mozi, kirándulás jó időben, stb. Ismerős a helyzet, tapasztalom, tapasztaltam én is.

Mióta vagytok együtt? Mindig ilyen volt?

2011. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Inkább néha te is igyál vele. Nem heti egy beb@szástól fogsz meghalni 70 éves korodban 75 helyett.
2011. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha az ember elég ideje együtt van azzal akit szeret, akkor majd természetessé válik, hogy hétvégén is inkább veled van, mint, hogy szétcsapja magát bulizás címmel.. Régebben én is minden hétvégén elmentem ithtonról péntek, szombat de mostmár inkább ha rátudom venni a barátom akkor itthon vagyunk.. Amúgy viccesen hangzik de tényleg a szex a legjobb módszer erre..:) Mármint engem itthon lehet pl vele tartani és a páromat is..:) /mondjuk én egyáltalán nem iszom alkoholt, tehát nekem nincs akkora vonzereje egy bulinak../ 21/L
2011. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!