Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt és eddig minden nap beszéltünk meg hétvégén is. Egy suliba járunk úgyhogy lehetetlen nem találkozni. Az utóbbi két hétben hétvégén nem hívott fel és most egész héten nem beszéltünk csak köszönt és ennyi volt. Amikor írtam neki sms-t azt írta most ne írjak mert h nagy gondjai vannak de nem velem és jobb lenne személyesen és hogy majd beszélünk másnap de nem beszéltünk. Aztán most szombat van és várom h hívjon de nem hívott és nem is fog. A mamám szerint szakítani akar csak nem meri megmondani. Szerintetek? Most mit tegyek? :SS Nagyon szeretem őt tegnap egész este sírtam :SS
2011. jan. 29. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem biztos, hogy szakítani akar, írj neki egy SMS-t,hogy minél előbb találkozzatok,mert már nembírod ezt a tudatlanságot.

2011. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én 15 ő 14.

Csak félek h nem ír vissza :SS Nem tudom mi baja lehet eddig mindig beszélgettünk most meg mintha nem is járnánk :SS

2011. jan. 29. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyél kemény és ne nyaggasd! Ha nem fog keresni, egyértelmű a helyzet. De büszke maradsz, ha nem látja rajtad, hogy padló fogsz emiatt. Saját érdekedben.
2011. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha nem írok neki és nem foglalkozom vele ugye?
2011. jan. 29. 15:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan. Fáj, de lesz majd fiú, aki feledtet mindent. Koncentrálj arra, hogy túltedd magad rajta és akár ő is lehet, ne hagyd magad! :)
2011. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg próbálom de nagyon nehéz lesz mert imádom :SS Hozzá hasonlót aki ennyire megértett még nem ismertem :SS Nagyon fáj :'((
2011. jan. 29. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogyha a férfi érzi hogy 100% övé a nő és bármit megtehet, akkor meg is teszi, vagy ha van gerince megmondja, hogy megunta a dolgot és szakít. Előbbi esetből kilépni minden erődre szükség lesz, mert lusta is a férfi és kényelmes neki, hogy Te odavagy érte és ugrasz neki. Mennyi idősek vagytok? Bárhogy is legyen, biztosan megleped, ha most nem keresed és mutatod, hogy nélküle is van élet! Ez kifejez mindent, csak nem unalmat, feltüzelheted vele. :)
2011. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nagy gondjai vannak de nem velem"

ha ezt mondta, miért szakítana? relax már.

2011. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg nagy problémája lehet és nem akar azzal terhelni,vagy kicsit besokalt belőled légy türelmes és várd ki.
2011. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!