Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kitépni a szerelmet az életemből?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja szeretek egy lányt és nem tudok mit tenni, van hogy 1-2 napra elmullik de utánna viszajön az érzés, de még legalább 24-25 éves koromig nem akarok szerelmes lenni, mit tegyek?

Valahogy biztos ki lehet törölni, nem?

Vannak olyan mesék hogy a biológusok azt álitják, hogy hamarosan kitalálják azt az italt amitől szerelmesek leszünk, akkor biztos lesz olyan is amitől elmulik a szerelmünk, nem?

Basszus utálatos tud lenni, nem vagyunk nagyon nagyon jó barátok de akkor is, nem áldozok fel egy barátságot csak azért hogy hátha szeret, meg ha szeret is előbb utóbb elmullik és nagy rá az esélje hogy nem leszünk ilyen barátok, ti a helyembe mit csinálnátok?


2009. febr. 6. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudok mondnai,hogy a szerelmet nem tudod beosztani hogy mikor jojjon..ha ugyerzed szerelmes vagy,folosleges kinozd magad.Az igaz hogy nem szabad felaldozz egy komoly baratsagot azert mert szerelmes vagy..de ezen te kell elgondolkozz..

En helyedben elbeszelgetnek vele,s megmondanam hogy mit erzeks mitol felsz(h nem akarsz 24 25 eves korodik szerelmes lenni).s eldontitek ketten h mi legyen..ha a csaj nem akar semmit akkor ugyis a baratsag ha realisan fogja fel a dolgokat fojtatodik majd..

De kulonben hany eves is vagy?:)

2009. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szerelemt nem lehet kitörölni senkiből sem!

Megmondhatják mit csinálj, hogyan csináld, de hogy kit szeress, kit utálj, röviden: mit érezz, azt senki nem mondhatja meg, és te sem tudod irányítani, maximum picit befolyásolni.

De ne küzdj ellen, attól csak rosszabb lesz.

És ha ennyi ideje szereted azt a lányt, vagy fiút, nem tudom, hogy lány, vagy fiú vagy-e, akkor mondd meg neki, nagy baj nem lehet belőle.

Maximum egy ideig nem találkoztok, és addig benned is lenyugszanak egy kicsit a kedélyek, és ő is át tudja gondolni, hogy mi is a helyzet, és utána úgyis döntésre juttok:)

Sok sikert!

2009. febr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fél évvel kevesebbet akarok még leélni szerelem nélkül mint ahány éves vagyok.

16-18

Volt már komolyabb kapcsolatom, de eléggé szarul végződött mostmár nem is beszélek vele......... A mostani meg osztálytársam, nem is nézek ki valami jól, stb....

Lehet hogy szerinted ebbe a korba már kéne tudni ilyeneke, tudni is szoktam, de valahogy mikor magamról van szó akkor nemvagyok semmiben biztos...

2009. febr. 6. 10:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Kössz :) biztató de azért még egy ideig várok vele, van egy pár dolog amit meg kell magamon változtatnom hogy kész legyek...
2009. febr. 6. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne rágódj azon hogy hogy nézel ki, ha szeret akkor úgysem az fogja érdekelni (a saját példámból tudom!).

Ezt a badarságot meg felejtesd el hogy "nem akarok szerelmes lenni",csak mert nem fogod tudni befolyásolni.

Ha a csajjal jó barátok vagytok akkor nem fogja eldobni a barátságot a vallomás miatt, és úgyis érzi hogy több mint barátság van köztetek.

És most kegyetlen leszek: ha a szerelmi vallomás miatt feladja a barátságot akkor jobb is így mert nem volt igaz barát.


- Az én storym is hasonló talán ad egy kis bátorítást: Kb. 1 hónap ismeretség után elkezdtünk együtt lógni egy haverommal meg 2 lánnyal, az egyik lányt néha hazakísértem és 4-6 órákat beszélgettünk a kocsimban. Nagyon jó barátok lettünk és éreztem hogy kicsit többet érzek iránta. Az egyik alkalommal mikor hazavittem szerelmet vallottam neki, választ csak másnap kaptam de megegyeztünk hogy bármi is a válasza nem adjuk fel a barátságot. 2x kaptam kosarat harmadszorra talán-t, de negyedszerre csókot kaptam tőle. Azóta 10 hónap telt el és szerelmesebbek vagyunk mint valaha.

Huh... ez kicsit hosszú lett sry.

2009. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem mondani ha nagyon határozott 3. alkalommal is akkor nincs mit tenni le kell mondanod a szerelmi részről, és csak reménykedhetsz benne hogy elég erős a barátságotok ahhoz hogy megmaradjon.
2009. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nah igen az a baj vele hogy nem vagyunk olyan jóba, sőt alig beszélünk ugyhogy nemfogok neki rögtön szerelmet vallani, először barátkozni kezdek majd szépen lassan :)

És..... a lányokat lehetetlen megérteni, nem hiszem el..... Ő az egyetlen gyerek az ösztályban aki kerül, ez 3 okból lehet:

1- Egyszer kicsit beszóltam neki és azt hitte hogy komolyna gondoltam de persze elmondtam neki hogy hülyeség...

2- Szeret de nem tudja hogy szeretem és ő is ugyanugy fél a csalódástól mint én...

3- Tudja hogy szeretem és igy próbálja elkerülni azt hogy jobban beleszeressek.

1- Azóta már beszélgettem vele itt-ott és szerintem rájött hogy az ilyesmit nem komolyan gondolom.

2- Erre nemtudok mit mondani, szerintem ez lesz az de félek hogy csak azért gondolom mert ezt szeretném tiszta szivemből.

3- Nem lehet mert előb kezdett el igy viselkedni mint én beleszerettem....


Szóval mit szeretnék:

+Kis biztatást

+Mit gondolhat rólam?


Kössz előre, nagyon megértő válaszok vannak, attól féltem hogy lehordtok mert ilyen idősen ilyesmit kérdek...

2009. febr. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!