Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a pasiknál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a pasiknál és mért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapja vagyok együtt a barátommal és nem értem mért csinálja ezt!:( Sokszor nem tudunk találkozni ennek meg is van az oka és ezt meg is értem! Mikor találkozunk és esetleg úgy van hogy valamit majd meg kell beszélni hogy akkor mikor tudunk találkozni mert akkor nem tudja meg mondani hogy akkor hogy fog lenni mert az nap tudja meg ő is a dolgokat és akkor meg ígéri hogy este feljön msn-re vagy pedig felhív és akkor meg beszéljük hogy hogy lesz majd! Este várom msn-en vagy hogy hívjon erre semmi élet jelet nem ad magáról!:( Vagy pedig csak nem találkozunk és akkor ilyen 2-3 napokra is akár eltűnik és azt se tudom mi van vele és nem képes akár feljönni fél órára msn-re hogy közölje velem hogy él még!Tudom hogy utálja az msn-t is meg a Facebook-ot is de nem igaz hogy fél órára nem képes oda ülni hogy megkérdezze a barátnőjét hogy mi van vele!és akkor állandóan nekem kell hívogatnom hogy mi van vele!szinte állandóan én keresem és ebből kezdek be sokallni!:( Ugy érzem hogy csak én töröm magam a kapcsolatunk miatt!:( de viszont tudom hogy szeret engem! de nem értem hogy akkor mért csinálja ezt!:(

A segítségeteket szeretném kérni hogy szerintetek mért csinálja ezt és mit tegyek ez ellen?


2011. jan. 28. 23:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem az bízok benne meg kibírom ha nem találkozunk egy pár napig! csak nem szeretem mikor eltűnik 3-4 napra és nem hallok róla semmit se! mert szeretem és aggódok érte annyi! teljes mértékbe megbízok benne meg tudom hogy nem csinál semmi rosszat se! csak még is a barátom és azért szeretném tudni hogy mi van vele! nem hiszem hogy meg folytanám!
2011. febr. 3. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!