Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak vele? Szeretemmmm!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Szeretemmmm!

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. van egy fiú az osztályban akiért idáig rajondtam. De komolyan! Rám nézett elpirultam. De ez a rajongás nálam ebben az éveben, (7.es vagyok) teljesen megváltozott. Most már tudni AKAROM hogy hol van, folyton régondolok, nem figyelek sehova, viszont hogyha ő szól akkor meg elolvadok. :)) De ebben az évben lett barátnője, aki menő szőke meg szép is, és hát én néha úgy érzem hogy na most biztos szeret meg rámnéz és ilyenkor is ezt gondolom. De mostmár nem vgayok ebben biztos. Mert akkor miért nem szakítottak? És igazából különösebben nem vagyunk jóban nem is chetelünk, meg semmi, csak a suliban váltunk pár szót de azt sem kettesben. :(( Mit csináljak?? Nekem átlagos külsőm van barna haj barna szem, a ruháim is normálisak azért megpróbálok valamennyire divatosan de nem nagyon. Én nem sminkelhetem magam mert otthon nem engedik, és nem festhetem a körmöm sem. Nem vagyok stréber átlagos vagyok, és a testalkatom is normális. De az a csaj meg hát persze ultra menő, szép helyes...stb. Értitek nem?? De én már megveszek a fiúért minden szavára ugrok. É mostanában jöttem rá hogy tök hülyét csinálok magamból. De akkor is szerelmes vagyok belé és nem akarom elfelejteni hanem azt akarom hogy észrevegyen!!!! Pls segítsetek! És nem csinálok mást mostanában csak olyan könyveket meg zenéket olvasok/hallgatok, amik ilyen reménytelen romantikusságról szólnak. Pl. Szent Johanna Gimi. Csak abban is most összejöttek és már inkább nem olvasok semmit mert happyend a vége mindegyiknek...:((((
2011. okt. 30. 12:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
Biztos nagyon érdekes a sztory de bocs én csak a 2. sorig jutottam el. Nem lenne egyszerűbb ha elmondanád neki?
2011. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
úgy látom az ereid késért sóvárognak...
2011. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: öhm,, tessék?????????

1. válaszoló: olvasd tovább meglátod miért nem!

És légszi értelmesebb válaszokat!!!

2011. okt. 30. 13:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a magyar tanárod helyében nagyon szégyellném magam az tuti.
2011. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most miért nem bír itt senki sem a kérdésemre rendesen válaszolni?????????????? Nem érdekel se a magyartanárom se senki én kiírtam egy kérdést és várom a válaszokat!!!!!!
2011. okt. 30. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elég erősen meglátszik,hogy semmire sem figyelsz oda.Különösen a nyelvtan órákon... (:
2011. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Amazing ***** válasza:
azért nem válaszol neked senki sem normálisan, mert 13 éves vagy, majd két év múlva jobb lesz:)
2011. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

sajnos erre én sem tudok mit mondani, de nem azért, mert a helyesírásodba akarok belekötni! ;)

most nem azt kérdezted, h: helyesen írok? hanem teljesen mást... és sztem a szerelem nem korhoz kötött! jó, ha 10 évesen valaki azt mondja, szerelmes, kiröhögik, vagy furcsán néznek rá, de én értelek! teljesen élénken élnek azok az éveim, és hidd el, én is szarban vagyok/voltam... :D először is:

attól függ, h melyik típusba tartozol:

1, nem vallod be neki, h tetszik neked, inkább vársz az örökké valóságig

2, leállsz vele dumálni és lassan rátérsz a dologra.

ha az egyes vagy, akkor rohadt nagy mákod kell h legyen, h összejöjjön a dolog. a másik meg simán sikerülhet, mert lehet h csinos és menő a csaja, de az nem jelenti azt, h nem üres a feje! :D

2011. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Egyszer ugyis szakitani fognak.:) probalj vele dumalni teljesen artatlan temakrol,akarmirol .osztalytarsak vagytok, rengeteg alkalmad lehet erre. Ha osszehaverkodtok,akkor johet a kovetkezo szint:) De sose vesd magad a karjaiba:D Viselkedj vele ugy mintha nem is erdekelne, mintha" csak egy lenne a sok kozul". Igy talan eszre vesz.;)
2011. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

én is ebben a helyzetben vagyok :S nálam aza más h mi kiköltöztünk Németországba és én egy orosz-német srácért küzdök. Minden lány illegeti neki magát de mégis és úgy érzem, hogy köztünk pattohzik valami. Mindig valahogy minden nap egymásra nézünk. Ne aggodj ha közetetek is megvan ez akkor nem kell hiperszupernek lenned. Ne csak vahetn beszélj vele, a személyes kapcsolat fontos! Mosolyogj rá sokt, törödj vele. Érd el, hogy jobban megismerjen és rádöbbenjen, hogy egy lánynak nem kell menőnek lennie! Legalábbis én most ezen vagyok.


1. voltam :D

2011. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!