Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a pasiknál és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a pasiknál és mért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 hónapja vagyok együtt a barátommal és nem értem mért csinálja ezt!:( Sokszor nem tudunk találkozni ennek meg is van az oka és ezt meg is értem! Mikor találkozunk és esetleg úgy van hogy valamit majd meg kell beszélni hogy akkor mikor tudunk találkozni mert akkor nem tudja meg mondani hogy akkor hogy fog lenni mert az nap tudja meg ő is a dolgokat és akkor meg ígéri hogy este feljön msn-re vagy pedig felhív és akkor meg beszéljük hogy hogy lesz majd! Este várom msn-en vagy hogy hívjon erre semmi élet jelet nem ad magáról!:( Vagy pedig csak nem találkozunk és akkor ilyen 2-3 napokra is akár eltűnik és azt se tudom mi van vele és nem képes akár feljönni fél órára msn-re hogy közölje velem hogy él még!Tudom hogy utálja az msn-t is meg a Facebook-ot is de nem igaz hogy fél órára nem képes oda ülni hogy megkérdezze a barátnőjét hogy mi van vele!és akkor állandóan nekem kell hívogatnom hogy mi van vele!szinte állandóan én keresem és ebből kezdek be sokallni!:( Ugy érzem hogy csak én töröm magam a kapcsolatunk miatt!:( de viszont tudom hogy szeret engem! de nem értem hogy akkor mért csinálja ezt!:(

A segítségeteket szeretném kérni hogy szerintetek mért csinálja ezt és mit tegyek ez ellen?


2011. jan. 28. 23:11
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:

mondd el neki amit nekünk mondtál.

ha szeret változtatni fog.

ennyi

2011. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne azt kérdezd tőle hogy miért nem megy msn-re, hanem hogy olyankor mit csinál, miért nem keres téged. Ha valóban nem érdeklődik felőled, akkor gondolkodj el, érdemes-e folytatni. Vagy hogy te nem viszed-e túlzásba, lehet soknak érzi az érdeklődésedet, van aki szereti ha marad egy kis személyes tere.

Beszélj vele erről. Ne támadd le, csak mondd el, hogy te mit érzel ezzel kapcsolatban.

2011. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha estére kimerült és csak annyi energiája van, hogy eljusson az ágyig, akkor biztos nem valamelyik messenger programmal fog molyolni.


Próbáltad már ezt vele megbeszélni?

2011. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nem lehet, h van rajtad kívűl valakije? Meg a 3hónap az még eléggé friss, lehet h még nincs annyira hozzászokva a kötöttségekhez.
2011. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy ő keressen. Ha akar, megtalál. Ha nem, akkor ennyire szeretett. Nincs olyan fáradtság, hogy ne lehessen felemelni a legalább a telefont, ha nem is msn-ezni. Ez az én véleményem, lehet, magasak az elvárásaim, de van, aki ennek megfelel. L27
2011. jan. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiúnak meglehetősen rossz a memóriája. Ez az egyik. A másik, hogy hívd fel rá a figyelmét, hogy ha nem tesz ezért a kapcsolatért, ott fogod hagyni. Én már lehet, hogy le is pattintottam volna, ha a helyedben lennék.
2011. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

lol igen nem hív fel napi min 1x és akkor már félre qr stb ?:D gondolkozzatok már .. 27l: 1. az már 27N 2.: egs a pasidnak aki hulla fáradtan meló után még fel hív sztem ink attól tart h ha nem hív akkor még jobban lefárasztod mint a meló

meg kérdezheted h miért nem hív persze de ő meg vissza kérdezhet hogy miért kellene? az meg rosszul fog esni nem? és jön a hiszti hogy persze hogy kellene mert .. nem sokat jelent ez .. nekem is volt olyan hogy hopp bnő el tűnt 3 hétre úgy h beszéltem vele kb 2 percet összesen a 3 hét alatt ez van én is tűntem el :D nem volt humorom semmihez fáradt voltam vagy le kötött valami át zongorázol 1 napot és este 8kor veszed észre hogy reggel óta ugyan azt játszod XD vagy akármi


19F

2011. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1: háát elszeretném neki mondani csak a megfelelő alkalmat várom igazából amikor van kicsit több időn meg kettesbe vagyunk hogy normálisan meg tudjuk beszélni!

2:tudom csak szeretem és nem akarom elveszíteni! szerintem nem viszem túlzásba mert ha 2 napig nem beszélünk meg nem talizunk nincs semmi bajom csak amikor téll eltünik 3 napra!

3: sokszor van ez am hogy haza ér azt már csak az ágyat kívánja csak én pont nem ezekről az alkalmakról beszélek!

igazából ugy volt hogy holnap megyek hozzá és akkor szerda reggel beszéltünk azt meg beszéltük hogy akkor pénteken még meg beszéljük hogy hogy lesz a szombat erre egész nap nem hallottam róla semmit se:(

4:áhhh kétlem ő nem olyan! am lehet hogy ebbe is van valami hogy még nem szokta meg mert igazából a leghosszabb kapcsolata az 3 hetes volt és én vagyok eddigi neki a leghosszabb és legkomolyabb kapcsolata!

am sok mindenki meg mondta nekem már hogy látszik rajta hogy szeret engem! mert ezt én is érzem mikor együtt vagyunk! meg am mikor még volt pénz a kártyáján akkor minden nap felhívott és beszéltünk csak azt lebeszéltük azt azóta még nem lett neki feltöltve!

2011. jan. 28. 23:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Am én nem vagyok az a fajta lány aki rögtön mindenen bevágja a durcát meg elkezd veszekedni! nem azzal van a baj hogy eltűnik vagy is deh csak azért nem szeretem ezt mert szeretem és aggódok érte és tudni szeretném hogy mi van vele! am finoman mindig felhívom rá a figyelmet hogy már megint eltűntél és olyankor bocsánatot kér és tudja hogy ezt csinálja de mindig van valami amivel igazából kitudja magát magyarázni hogy mit csinált és mért nem tudott meg keresni és meg értem csak annyira rossz mikor nem tudok róla semmit se:( csak télleg azért sokszor van hogy lenne arra ideje szerintem hogy 5-10 percre oda üljön.
2011. jan. 28. 23:48
 10/11 anonim válasza:

Szió!

Nem tudom h az előttem szólottak milyen neműek(sztem többsége lány), de hagyd, hagy élje a saját életét.

1. nem bízol benne, hogy 2-3 napig el tudd engedni.

2. ha eddig nem csinált semmi rosszat ezután sem fog

3. lehet hogy éppen az a baj h állandóan keresed, megfolytod az "aggódásoddal".

ja és még adós maradtam 22/F :)

2011. febr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!