Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz, szinte már egy lépés h járjunk. De mindig megtorpanok, mer nem azt mondom h kövér, inkább ilyen husis, de első ránézésre nem derül ki, és kicsit ambvivalens érzéseket vált ki, h most járjunk vagy nem. Am nem csúnya, ellenkezőleg, csak kicsit husis, és nem tom mér de "visszariadok" a járástól xD
2011. jan. 28. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj vele, ennyi. Remélem segítettem.
2011. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? :) Kb. mennyi súlyfelesleget takar az a kicsit husis?
2011. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én 18 vok és 72kg,ő 19éves és köbö 65-70 (nemtom pontosan mer nem vok bunkó h megkérdezzem,ez csak tipp xDD)
2011. jan. 28. 15:12
 4/11 anonim válasza:
ha most visszariadsz a husijától, akkor akkor is visszafogsz, ha jártok, úgyhogy szerintem hagyd...
2011. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd. A csaj jobbat érdemel nálad!
2011. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd ha idősebb leszel rájössz, hogy ezek a csajok jobbak.
2011. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mer egyre nagyobbak lesznek? abban mi a jó? xDDD
2011. jan. 28. 15:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Keress olyat aki NAGYON tetszik.
2011. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hagyd. Szegény lány... Tényleg jobbat érdemel nálad, olyasvalakit, akinek így is tetszik, és nem tartja vissza a járástól az, hogy nem egy piszkafa. Ha elkezdenétek járni, érezné rajtad, hogy nem kell neked eléggé, és ez jobban megbántaná szerintem, mint az, hogy most nem jöttök össze. Úgyhogy ne húzd tovább, te is találsz vékonyabbat, ő meg talál olyat, akinek így is gyönyörű.

23/L

2011. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A járáshoz, párkapcsolathoz szerelem szükséges. :D Látom nálad ez nincs meg. Mert ha szerelmes, egyáltalán nem zavarna a husi..
2011. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!