Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen mások vagyunk. Mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen mások vagyunk. Mint tűz és víz. Meddig lehet mégis folytatni?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt barátommal, de mindenben mások vagyunk.. Mondják azt gyakran, hogy az ellentétek vonzzák egymást meg hogy az a jó ha nem vagyunk mindenben egyformák, de ott adódnak a problémák amikor már az értékrendünk is észerevehetően más. Ha nekem rosszul esik valami, azt ő egyszerűen nem bírja elfogadni vagy felfogni, mivel állítása szerint neki fordított esetben nem esne rosszul.. vagy ő fordított esetben ezen meg azon nem akadna ki. vagy én ebben vagy abban az esetben nem azt csinálnám, mint ő. Egyszerűen odáig jutottunk h szinte semmiben nem tudunk megegyezni. Amikor szakításra került már a dolog, egyszerűen nem tudtuk megtenni mert mindezektől függetlenül nagyon szeretjük egymást. Mégsem jó ez így. Mit lehetne tenni? Vagy meddig mehet ez még így tovább?

Valakinek tapasztalat? Lécci segítsetek.


2011. jan. 27. 20:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Teljesen össze vagyok zavarodva.. annyiszor bántott már meg. És ha nem is tudja , hogy nekem mi fájhat esetleg, akk nem is csoda ha újra meg fog bántani valamivel..
2011. jan. 28. 20:11
 12/12 anonim ***** válasza:
én is így voltam a barátommal, de végül nem bírtam tovább, szakítottam vele, mivel be kellett látnom hogy nem illünk össze. Én neked is ezt javaslom, mert sajnos ennek a kapcsolatnak nincs sok jövője. Persze nehéz, én tudom :/
2011. jan. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!