Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szól a kérdés: Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdés: Mit szólnátok ehhez a dologhoz? (Titkos hódoló)

Figyelt kérdés

Szóval, arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnátok, ha az iskolában a padotokban mindig találnátok egy papírt, amin nektek szóló versek vannak egy titkos hódolótól, és lassan, de tényleg nagyon lassan kezdene a versek útján elvezetni ahhoz, hogy ki is ő? Vagy ha nem is mindig vers lenne, akkor levél...Szóval, mi játszódna le bnnetek először, mikor megpillantanátok az ilyen levelet? Milyennek találnátok az egészet? Örülnétek neki? Izgalmasnak találnátok, hogy lassan felfedődne, a hódoló kiléte?



17/F


2011. jan. 27. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12:15-ös avgyok javítok: ha a csaj nem félős*
2011. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszene:))):P

ötletes én mindenképpen örülnék neki:)

2011. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszene,szeretem az ilyen titokzatos dolgokat,főleg ha még romantikus is :D és milyen klassz lenne ha rájönnék később hogy pont az a valaki aki nekem is bejön...hmmm....:)

és már volt is ilyen velem,csak sajnos nem tartott sokáig ez a titokzatosság,mert hamar felfedte magát az osztálytársam,aki nem is az esetem sajnos :(

2011. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem tetszene, bár ennek megvan az a veszélye, hogy a lány poénnak, vagy épp zaklatásnak venné...

De ez egy nagyon aranyos, romantikus ötlet, próbáld ki:)

2011. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én nagyon örünék, de van ismerősöm, aki nem.

Szerintem próbáld mindig kipuhatolni, figyelni a lányt, hogy hogyan reagál a versre, vigyázz, hogy ne ijedjen meg

2011. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!