Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szól a kérdés: Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szól a kérdés: Mit szólnátok ehhez a dologhoz? (Titkos hódoló)

Figyelt kérdés

Szóval, arra lennék kíváncsi, hogy mit szólnátok, ha az iskolában a padotokban mindig találnátok egy papírt, amin nektek szóló versek vannak egy titkos hódolótól, és lassan, de tényleg nagyon lassan kezdene a versek útján elvezetni ahhoz, hogy ki is ő? Vagy ha nem is mindig vers lenne, akkor levél...Szóval, mi játszódna le bnnetek először, mikor megpillantanátok az ilyen levelet? Milyennek találnátok az egészet? Örülnétek neki? Izgalmasnak találnátok, hogy lassan felfedődne, a hódoló kiléte?



17/F


2011. jan. 27. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen kis romantikus vagyok, szóval nekem tetszene:)
2011. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem ez nagyon aranyos ötlet:)

Csak arra vigyázz, hogy ne tudja meg idő előtt, hogy ki az a hódoló. Szóval ne mondd el senkinek, és akkor tuti jól elsül, ha kölcsönös.

2011. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Izgalmas lenne, de könnyen átléphetne egy határt, és átmehetne ijesztőbe.
2011. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

őszintén meg tudnád oldani? senki soha semmilyen körülmények között ne lássa meg? csak így van értelme. mennyivel könnyebb ott, ahol mindenkinek szekrénye van :D


amúgy nem tudom, nem vagyok ez a fajta, nekem nem jönne be :)

2011. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
93%
Ez aranyos :D :) Mondjuk annak tényleg fent áll az esélye, hogy más is észreveheti... Esetleg ha nincsenek szekrények akkor a kabátzseb is megfelel, amennyiben a teremben hagyja a székre rakva :)
2011. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
95%
Naná, hogy örülnék... Ez egy könnyű út a kiszemelt elcsábításához... Ráadásul egy lánynak önbizalomnövelő...
2011. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagyon örülnék. :) De ha össze jönnék veled, elvárnám, hogy továbbá is maradj ilyen. :) És igen, nagyon izgalmas lenne :D Csak ne tartson ez a titkos-levél dolog egy hónapig... :D
2011. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
ÓÓ nagyon nagyon örülnék neki.nekem is írhatsz ám levelet, aztán tedd be a padomba:D:D
2011. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
szerintem hót idegesítő lenne, mint egy zaklató..meg feltételezném hogy szórakozik velem.
2011. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez aranyos..(:

Csak egy jó tanács ne azt írd a végére, hogy a titkos hódolód..

És csak akkor ha a csaj félős nem ilyen egyéniség mert lehet hogy tényleg inkább félelmetesnek fogja találni mint aranyosnak..(:

2011. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!