Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokhoz szóló kérdés, lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokhoz szóló kérdés, lent kifejte?

Figyelt kérdés
na szal csak kíváncsiság ból nektek bejönne egy olyan pasi aki 190 cm fölött van néhány centivel és 100kiló fölött de az inkább izom kevés fölösleggel !szal helyes arc kedves bár elsőre kicsit iilyen szigorúnak tűnő férfi akinek jó nagy erős karja van és széles válla és még jól is öltözik... véleményeket kérek h ki mekkora is kb mert hogyaz a lényeg tulajdonképp h a lányokat megilyesztené e hogy ennyire magas és nagy vki!!
2011. febr. 2. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 180 cm magas vagyok és nekem kifejezetten imponálnak a magas pasik :) Pláne, ha szép széles válla van, és nem egy gizda kukac. Nem kell, hogy az mind izom legyen, lehet pocak is tőlem, de ne zörögjenek a csontjai, mert az borzasztó...
2011. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hat attol fugg,pl nekem bejonne egy izmos es magas csavo.En is magas vagyok es most hogy nezne ki mellettem egy alacsony fiu?Es altalaban az izmos csavok bejonnek a lanyoknak.Jh es ha csajt akarsz felszedni akkor ne hulye dumakkal probald elcsavarni a fejet,vagyis hozzam jottek mar idiota dumakkal>:P
2011. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én szerintem kifejezetten tartanék egy ennyire magas pasitól, mivel meglehetősen alacsony vagyok. De ha egy társaságba keverednénk, megismerném, és megtetszene, nem hiszem hogy sokáig fennakadnék a magasságán. Inkább attól félnék, hogy én nem tetszek neki, mert alacsony vagyok =)
2011. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a magas pasikat mivel én is az vagyok. Viszont a kigyúrtakat nem szeretem. Legyen egy kis izom és annyi.
2011. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik,ha valaki magas és kigyúrt. Bár az sem baj,ha nem olyan izmos,hanem van kis pocakja is.A mostani fiúa,ki tetszett ő is pont kb ugyan ilyen paraméterekkel rendelkezett. :)

17/L

2011. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát a 160cm-mel és a 48 kilómmal igencsak érdekes mutatnánk.

Szerintem ezért annyira nem vonz az ilyen nagyon magas típus :)

De ez csak én vagyok :)

2011. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én is elég alacsony lennék ehhez a magassághoz, összvissz 164 cm vagyok, szóval nekem fura lenne. :) 21/L
2011. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Igen nálam bejönnek a magas kigyúrt férfiak. A lányok általában nem szoktak megrémülni a pasiktól akár milyen magasak is legyenek. A lányoknak inkább egyfajta biztonságérzetet ad ha a pasi erős. (Persze ha az erejét nem a partnerén vezeti le...)


Természetesen egy alacsony lány elgondolkodik, hogy furán nézne ki a fiúval mert Ő esetleg csak a mellkasáig ér fel.

De van olyan pár akit ez nem zavar.


Én 174 magas lány vagyok.

2011. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az èn baràtom is 195 cm, kilòban nem tudom, de 90 ès 100 kozott lehet. Elèg izmos, pont amennyrie èn szeretem. èn 172 centi vagyok ès nem ijesztenek meg a nagy emberek :) 18/L
2011. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kriszti83 ***** válasza:
157 cm vagyok, ezért inkább a "kisebb" pasik tetszenek.
2011. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!